Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyre többen gondolják azt,...

Egyre többen gondolják azt, hogy könnyebb az állatokkal, mint az emberekkel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

erre azt szoktam mondani, hogy "Minél inkább megismerem az embereket, annál inkább kedvelem az állatokat"

ezzel mindent elmondtam szerintem:)


22L

2011. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igazad van!
2011. márc. 30. 22:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok feltétel nélkül szeretnek minket, bíznak bennünk, számítanak ránk és mindezt viszont is kapjuk tőlük. Egy állat mindig őszinte, sosem csap be, nincsenek hátsó szándékai. Mindezeket az emberekről nem lehet elmondani ezért többre becsülöm az állatokat mint az embereket, mert az embernél nincsen aljasabb állat a földön. Ez most nem azt jelenti hogy remeteként élek bezárkózva a házamba 200 macskával, ott vannak a szüleim, a párom és pár igaz barátom akiket szeretek, tisztelek, becsülök, de az emberek 90%-át sajnos nehezen tolerálom. Én az állataimat családtagként kezelem, egyenértékű társként a szeretteimmel. Ha valakinek ez nem tetszik akkor nem kell velem jóban lenni.
2011. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Persze, különösen a kutyákkal. Nem kritizál, kiszámítható, adsz neki enni, inni, néha megsimogatod és imád. Az emberek meg bonyolultak.

Szerintem izgalmasabb az emberekkel foglalkozni, akkor is, ha nehezebb.

2011. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok, az első mondatomban azt akartam írni hogy "mindezt viszont is kapják tőlünk". :)
2011. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát én mindig is ezt gondoltam. Nem szeretem az emberek nagyrészét, viszont minden állatot szeretek.
2011. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!
2011. márc. 30. 22:25
 8/15 anonim válasza:
Az állatok feltétel nélkül szeretnek.
2011. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Isten allatkerje nagy!"

Vannak szelidek, es vannak vadonban elok is, tehat nem egyformak.

A mai korszakban az embereknek a tobbsege szeretet es tisztelet nelkul eli vilagat, s igy elvadult, elkorcsosodott.

2011. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb okos ember aki adott valamit a világnak (filozófus, író stb), akit annyira tisztelünk, már ők is rég megmondták, hogy mennyire csodásak az állatok. Érdekes ez valahogy sosem tűnik fel amikor velük példáloznak... Akárhány embert nézel, szinte mindegyiknek van egy-két idézete az állatokról. Szóval ezt már régen is tudták.
2011. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!