Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnál, ha megtudnád...

Mit gondolnál, ha megtudnád valakiről, hogy régen hosszú éveken át ellenkező neműnek öltözött?

Figyelt kérdés
A kérdés, hogy mit gondolnál, illetve hogy gondolnád-e az illetőről, hogy homo- vagy biszexuális?
2011. ápr. 1. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha legalább 3 éve nem öltözködött ellenkező nemű ruhájába, akkor gyógyultnak mondható.:)
2011. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább homoszexualitás és szerintem ebből nem lehet kigyógyulni.
2011. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az illető a barátom akkor nem foglalkozok vele úgy különösebben( nem faggatnám, mert lehet hogy kellemetlen neki). Ha ő mondja el akkor megkérdezném tőle, hogy milyen volt hogy érezte magát stb. Tehát érdeklődnék kedvesen.

Idegenről tudom meg : valószínűleg meglepődök, hogy nem is gondoltam volna róla. És ennyi, ha későbbiekben beszélni kell vele, vagy esetleg összebarátkozunk, erre nem gondolnék negatívumként.

Nem ítélem el a homo- és biszexuálisokat. Nem változna a kapcsolatom valakivel ennek a tudatában.

2011. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Bocsi, a kérdés fő részletére nem tértem ki. Szóval szerintem inkább Biszexuális. Mivel most már nem öltözik be és lehet hogy már lánnyal van. Bár az sem kizárt, hogy meleg csak a párja nem szereti hogy beöltözik és azért hagyta ott az illető.

Ennyiből nem lehet megállapítani hogy most bi vagy homo.

2011. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem zaklatna fel, inkább kíváncsi lennék, hogy miért.

Megfordulna a fejemben, hogy homo-vagy biszexuális, valószínűleg rá is kérdeznék.

De mivel nekem semmi problémám a melegekkel nem bunkóságból, hanem kíváncsiságból tenném csak!

Egyébként meg semmi kivetnivalót nem látok benne, ha ő így érzi jól magát. Nem árt ezzel senkinek.

2011. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amiket eddig írtatok :)
2011. ápr. 1. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!