Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már olyan régen voltam szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már olyan régen voltam szerelmes, hogy azt sem tudom, hogy milyen érzés? Hosszú, bocs!

Figyelt kérdés

Voltam már szerelmes, de az nem volt ehhez hasonlítható és régen is volt.


Szóval, adva van egy fiú és egy lány. Pár hónapja ismerkedtem meg vele, az élet úgy hozta, hogy találkoznunk kellett. (néha összefutunk munka közben)

Egyáltalán nem az esetem, nem tetszik, alig tudunk közös témát találni, hogy arra a kis időre, amíg egymásra vagyunk kényszerítve,hogy ne kínos csöndben teljen. Néha azért sikerül csipkelődnünk, de mire belemelegedünk (heves hülyülés) valamiért mindig hirtelen abba marad. És jön a kínos csend.

Én jól érzem magam a társaságában. Nyugodt, természetes vagyok, önmagam tudok lenni, érzem, hogy nem kell semmilyen elvárásnak megfelelnem. Sosem éreztem semmi bizsergést, nincs az a tipikus - hú szikrák - szitu. Egyszerűen csak jó vele. Nincs köztünk testi kapcsolat, még csak egy véletlen érintés sem volt. Nem sokat nézünk egymásra, mert ő mindig elfordul, ha találkozik a tekintetünk. Elég karakán személyiségek vagyunk mind a ketten, néha van egy kis összezörrenés, bunkózás. De igazából nem tudok rá haragudni.

Amikor elválunk egymástól valami üresség támad bennem. Talán hiányzik. Vagy nem is tudom. Konkrét érzéseim nincsenek - üresség, semmi - az amit érzek, de nem tudom kiverni a fejemből. A női fél. (a korunk nem lényeg)


Szerelmes vagyok?


Komoly válaszokat, ha kérhetnék. Köszi.


2011. jún. 10. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Aranyos!

:)

Hát Én 26 éves fejemmel 3xor voltam szerelmes és mindháromszor másképpen!!!

Ez egy nagyon jó kérdés ,az a helyzet hogy helyetted nemtudom megmondani hogy mit érzel.Énn erre annyit tudok írni hogy lehet hogy valami kialakulóban van köztetek,de az is lehet hogy ez csak a megszokás a napi rutin...Húgyd be a szemed és képzeld el hogy milyen lenne vele smárolni vagy éppen kefélni vele!Ha jó érzés tölt el akkor hajrá!!!Kollégákkal nem tanácsos kikezdeni ,mert munkahelyi kapcsolatba hamar megunhatjátok egymást.

JA még egy varia:Nevezheted ezt az izét barátságnak is ,de Én ebben mondjuk nem hiszek(mármint fiú és lány közt lehet ,férfi és nő közt soha-mindig több)

2011. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


A jelenlegi helyzet egyik előző szerelemhez sem hasonlítható. Azoknál éreztem, hogy húúú...de itt nem érzek ilyet.

Én is valami olyasmit érzek, hogy van köztünk valami kapcsolat, valami ami a balhézás után is összetart (el is küldhetnénk egymást a sunyiba, de mégsem) de nem tudom mi az.

Megmagyarázhatatlan.


Sajnos elég ritkán találkozunk.


A fiú-lány barátságban én sem hiszek. Hiszen az egyik előbb-utóbb többet akar. (tapasztalat)

2011. jún. 10. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor talán kialakulóban lehettek szerintem :) vagy csak a megszokás, a csapatmunka...
2011. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem meghatározott időre szól a szerződésem, úgyhogy egy kis idő és nem lesz kolléga. De szerintem nehezen leszek rajta túl. Mármint, hogy nem találkozunk a későbbiekben.

A fantáziára meg csak annyit, hogy elképzeltem, pont néhány nappal ezelőtt és....júúúj! :) Bárcsak a valóságban is megtörténhetne.

2011. jún. 10. 23:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor tegyél érte , hogy a valóságban is megtörténjen!HA tényleg úgy gondolod hogy jól éreznéd Vele Magad akkor ne hagyd kárba menni a lehetőségedet!Ne legyél műzli!!!Hívd el kajálni vagy valahova máshova!

Sok sikert!

Üdv!

2011. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!