Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen olyan életkedvem...

Hogyan legyen olyan életkedvem mint régen? Elég hosszú.

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.a koromhoz képest elég éretten gondolkodok és felnőttes vagyok. nyáron lesz 1 éve hogy megismerkedtem a barátommal.ő 26 éves.ez soknak tűnik így,de ha belelátna mindenki a kapcsolatba,nem lenne az.szeretjük egymást és ő is komolyan gondolja velem és szeret.nincs sok barátom,egy van akiben megbízom.

suliba járok,ez a legtöbb hisztim forrása.nem szeretnek az osztálytársaim és nem is vagyok annyira jó tanuló(átlagom kb 4es,de ahhoz képest amennyit "tanulok" jó.)mostanában nagyon sok bajom van, sokat sírok itthon is.lassan elköltözünk (ami azért rossz,mert lakásban élünk és az alattam lévő szinten lakott a barátom,akihez csak átfutottam ha találkozni akartunk.olyan közelinek érzem magamhoz és félek ha elköltözünk, már nem lesz így.)

utálom a telet és lehet ezért viselt meg ennyire,nyarat szeretnék ahol nem kell bejárnom, a hülye sulimba a hülye osztálytársaim közé.

mostanában pedig a legnagyobb gondom az alakom,a mániám lett a fogyókúra ami így is sikertelen,mert egy dkg-t sem fogyok.5kg-t szeretnék leadni, de semmi akaraterőm,senki nem ért meg,nem érzem jól magam a bőrömben és nem szeretem így magam.nagyon elvagyok ezért keseredve,nincs senki aki támogatna ebben.folyton a kaján jár az eszem,koplalók és utána telezabálom magam a lassú fogyás meg az idegeimre megy.a szüleimnek meg sem mondom,mert szerintük nem kell fogynom,de annyira rosszul érzem így magam ha valakinek van ebben tapasztalata kérlek segítsen lefogyni.


kérlek segítsetek és adjatok tanácsokat,hogy hogyan legyen olyan az életkedvem mint régen?

nektek 16 évesen milyen jegyeitek vannak?


előre is köszönöm.


2011. febr. 7. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

én is 16 éves vagyok(pár nap múlva 17). az én jegyeim rosszabbak, az átlagom 3,5 körül van.

Egyetlen egy barátod van akiben bízol?? ő nem támogat?? és a fiúd? mi a baj az osztálytársaiddal?? ne haragudj, de nem hiszem hogy egy közösségen belül 20-on valahány ember a hülye a maradék 1(te)pedig a normális.iylen aligha van. talán nem mindig másokban kellene keresni a hibát, hanem nyitni mások felé, és barátkozni, és ha nincs türelmed a fogyókúrához, akkor jobb ha ténylegesen feladod, mert a fogyás alapja a türelem és az akaraterő.

2011. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fejezed be a önsajnálatot és világfájdalmat, vegyél erőt magadon és változtass. Akaraterő kell hozzá, ha nem akarsz, úgysem fogsz változni, csak tovább panaszkodni.
2011. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ba*dki a fogyókúrával annyira dettó így vagyok!! :(( koplalok,koplalok,vagy keveset eszek, aztán jó teletömöm magam. nekem is kb 4-5 kgt kellenne fogynom, bár senki nem ezt mondja a környezetemben, hanem csak azt h jólvagyteígy. hát bakker én viszont nem érzem magam jól.


17 leszek nemsokára, 16 évesen gimit 4,6tal fejeztem (vagyis a második osztályt, na). barátok vannak, de sajnos egyre kevesebbszer érzem azt hogy ők tényleg igazi barátok. mostanság az összes titkomat senkinek nem mondom el, néha mármár úgy érzem h hát vannak, én is vagyok, de csak azért hallgatnak meg mert kötelességüknek érzik. sz*r az élet. -.-" hja, és te még igy is pluszban vagy, mert van barátod, szóval... :S :(

2011. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utsó vagyok: kihagytam hogy az elmúlt 2-4 hétben két pasi is akadt volna, de vagyok annyira béna h egyikkel sem lett semmi. szerinted nekem most mennyire van életkedvem?:D
2011. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

és nincs kedved beszélgetni kicsit?


vagy nem tudsz tanácsot adni a fogyókúrában?

2011. febr. 7. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
tőlem beszélhetünk:) de itt?:D letiltják a kérdésedet:D
2011. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
írok privit.:)
2011. febr. 7. 13:36
 8/8 bamboochatheone ***** válasza:
Rosszul állsz a fogyókúrás témához. Aki úgy kezdi el hogy én most mindenáron le akarok fogyni de nincs akaraterőm az már ott elbukta. Maximum egy hétig bírja(tapasztalat). Én most úgy állok a futáshoz hogy nem akarok én fogyni pedig lenne miből(100+) hanem csak azért futok mert jobban érzem magam tőle és boldog vagyok, elégedett meg büszke arra hogy ekkora testtel a három héttel ezelőtti siralmas 4 perces futásaimhoz képest most esténként 10-12 perceket futok. Sajna most kényszerpihenőt kell tartanom mert majd 40 fokos láz gyötör napok óta. Sok sikert.
2011. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!