Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elégedett vagy önmagaddal?

Elégedett vagy önmagaddal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Módjával. Tudom, miken kéne javítanom, és vannak dolgok, amiket kimondottan jónak ítélek meg.

Amivel nem vagyok elégedett:

- alakom

- lustaságom

- kitartásom

2011. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár lustának tartom magam kicsit.


Szóval, megyek és csinálom a dolgomat, ahelyett, hogy itt osztom az észt :)

2011. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. A hozzáállásommal van baj. Gyáva vagyok, pesszimista és béna. A külsőmről meg ne is beszéljünk, de azon legalább tudok változtatni, vagyis próbálok.
2011. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán nem érdemlem meg, hogy éljek.
2011. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát néha igen néha nem. Az a baj, hogy kicsit pesszimista vagyok ezen kéne változtatnom. Na meg gyakran megbántok olyan valakit akit nem is szeretnék, a barátaimat, mondtam, hogy én ilyen vagyok és nem nagyon veszem észre ha megbántok valakit, akkor szóljanak de hát nem szól egyik sem és ez bánt kicsit, de lehet csak én reagálom túl...

16F

2011. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

belsőleg a legteljesebb mértékben. nem vagyok beképzelt, kiegyensúlyozott vagyok, vicces, vannak IGAZI barátaim, nem vagyok gáz, vagyis nem szoktak szivatni meg ilyenek, kedves vagyok, barátságos, nyitott.


külsőleg már nincs minden teljesen rendben.

a hajam egy szénaboglya, ilyen VV Évás, Shakirás, de úgy igazán egyik se és nem áll sehogy sem

a bőröm szép, azzal nincs bajom

az arcomon lévő dolgok külün-külön nem zavarnak tehát nem túl nagy vagy túl kicsi semmim se de az összhatás mégsem olyan túlságosan szép.

kicsik a melleim, és hurkás vagyok, nagy a combom

túl nagy a lábfejem, túl magas vagyok, plöttyedt a karom

2011. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.

-kevés barátom, haverom van

-nincs barátnőm és sajnos nem is volt.

-külsőmön is változtatnék.

-kevés a pénzem.

2011. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sovány vagyok és nem tudok hízni (olyan ne szoljon be pls aki nme tudja h miről beszélek...) és ezért ezzel sokat cikiznek remélem h jövőre a gimiben nme fognak ezzel csesztetni :S
2011. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én elégedett vagyok magammal. Bár nem vagyok tökéletes. Na mind egy... ez van... Ha én nem fogadom el magam így ahogy vagyok, akkor ki fogadjon el?
2011. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!