Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Őszintén: elégedett vagy...

Őszintén: elégedett vagy önmagaddal?

Figyelt kérdés
Ha nem,mi lehet az oka? Az élet mely területe megy rosszul?És mely jól?
2008. aug. 26. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok elégedett. Lusta vagyok, de próbálok változtatni rajta :-) Jelen pillanatban a szerelmi életem alakul a legjobban, a párom sokat segít, hogy a lustaságomat leküzdjem :-)
2008. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
én sem vagyok az.szeretnek valaki lenni az életben,de tudom hogy nem leszek...de egyebkent nem panaszkodhatok,mindenem megvan,amire szuksegem van...
2008. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
NEM vagyok elégedett önmagammal. Az élet bármely területe számomra rossz, és semmi sem megy jól.
2008. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Én sem vagyok elégedett önnmagammal. Túl lusta és félős , visszahúzodó fajta vagyok amit utálok!!De ezenkívül megvannak a szeretnivlaó családtagok és a barátok!
2008. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Senki sem tökéletes: belőlem is hiányoznak a hibák.:D
2008. aug. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Nőnek születtem, ez nálam nagy katasztrófa, sosem leszek elégedett.
2008. aug. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
71%
Én sem vagyok megelégedve magammal.Semmi nem jön össze úgy ahogy én szeretném...és minden úgy sül el hogy nekem még rosszabb legyen.Szerintem sincs senki megelégedve magával.
2008. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

úgy alapvetően igen.

persze lenne még min változtatni, javítani, de ha egészében szemlélem a dolgot, akkor elégedett vagyok.

2008. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Látom,a többség nem elégedett magával...ez nem jó.De rosszat mindig lehet találni,keressétek és vegyétek észre a jót is! :-) én is próbálkozom,és sokszor sikerül...
2008. aug. 27. 13:23
 10/19 anonim válasza:
75%
SZia!Én ugy nagyából elégedet vagyok magammal.170 cm-hez 55 kiló vagyok.körülöttem elég sok fiú barátom van és szinte csak én vagyok csaj ebbe a körben és közöttük jo csajnak érzem magam.Viszont ha egy full vékony csajok közt lennék akkor már nemlennék elégedett magammal.Szóval nekem a helyzet hozza sajnos.
2008. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!