Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csepel vagy XI. kerület...

Csepel vagy XI. kerület [Újbuda] a jobb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Csepel sokkal jobb.
2011. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
ÚJBUDA!!!
2011. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Újbuda
2011. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Csepel? Ne viccelj. Újbuda az egyik legjobb kerület a városban.
2011. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Most ez a kerdes csak vicc ugye?

XI. Ker az egyik legjobb Budapesten.

Meg belvaros, jo a kozlejedes - 4-es metro dob majd meg rajta majd 5 ev mulva.

Viszont BUDA!


En most XXII. kerbol tervezem XI. kerbe valo koltozest.


Meg gondolkodtam h suli kornyeken is mennyire fejlodik minden IX. ker es h az alberletek ingatlanok is olcsobbak nah de az olyan is este... Inkabb utazok plusz 15 percet minth estenkent beszrjak a sok banda kozott hazamenet...

2011. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
"viszont BUDA" Mert ha ott laksz máris felső kategóriás vagy nem? :) Attól függ neked mik a fő szempontok!
2011. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Jajj nem azert felso kategorias mert Buda hanem azert mondjak Budat "felso kategoriasnak" - toled idezem en nem mondtam, mert nincs annyi putto kornyek es gypsy aki megkesel mint pl. nalunk nappal az egyetem kolijanal...

Vagy nem all szinten nappal a setaloutcas arkadokban szinten romagyerek egy szal ALSOGATYABAN! es rohog ratok!


Nah ennyi.

Persze azt mondjak a kulso pesti keruletek igazan kedves helyek tudnak lenni, de en csepelrol eddig csak rosszat hallottam- olyantol is aki mar szuletese ota ott lakik.


A vicc az h ugy jott szoba h en azt hittem h csepel mekkora kiraly hely szep es biztonsagos mire a csaj rohogesben tort ki es elmondta hogy mi a szitu es nagyon rosszul tudom.


Am meg regen en se ertettem mi a kulonbseg a ket varosresz kozott aztan egyszer egyedul kellett kimennem a Stadionokig mert apumhoz mentem es anyum nem kisert ki mert dolgozott. Hat en sose voltam az az odafigyelek a cuccomra gyerek de ott aztan osszerezzentem es fogtam az ovtaskam, hatizsakom...


Akarhogyis nezed lehet hurrogni h budai pitaa vagyok, DE nem veletlenul masak az ingatlanarak a ket oldalon es nem veletlenul ragadt ra pestre h rosszabb mint buda - tudor minden eloiteletnek van egy kis igazsagalapja, kulonben nem alakult volna ki.


Ettol meg nem nezem le a pesti barataimat, miert is tennem? De mindenki tudja h buda veri pestet, de csepelt meg vegkepp...

2011. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Jah es hle vagyok h kisrenyt irok mert a viszont BUDA!

Felkialatasom arra vonatkozott, h jo a kozlekedes, es megis Buda meg lesz metro. Mert ha megnezed metro fokent a pesti oldalon jar.

Ez reszemrol meg egy plusz pont a XI. kernek meg a tobbi budai kerulettel szemben is, mert jobban benne van a varos verkeringeseben.

Nem veletlenul akarok en is odakoltozni XXII. kerbol- mi tulsagosan kint vagyunk.

2011. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Pesten az ötödik kerület az egyetlen, aminek nincsenek gázos területei. Még jó, hogy pont itt lakom.
2011. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
87%
Egyértelmű, hogy Újbuda.Én a XI.kerületben lakom amióta az eszemet tudom és magasan a legjobb budapesti helynek tartom.Zöld környezet, biztonság, tisztaság,jól megközelíthetőség. Kell ennél több? Egyszer voltam Csepelen elég is volt az ott létből, undorító, mocskos, az emberek is tahók.nekem ez a véleményem erről a 2 kerületről, habár Újbudával elfogultabb vagyok, hiszen itt élek.
2011. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!