Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki vagyok? Suliban egy srác...

Ciki vagyok? Suliban egy srác nem vesz észre, nem köszön. De ha nincs körülöttünk senki, akkor köszön és beszélgetünk. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mások előtt nem szeretne dumálni vagy mutatkozni veled. Én tuti carnék a fejére akkor is, ha odajön. Mért nem kérdezed meg tőle?
2011. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a fiúk már csak ilyenek...

nekem pl o-társam volt ilyen.Kirúgták a haverját és már is normálisabb lett.Régebben jó barátok voltunk de aztán jött az a csávó és kész volt.Most már ciki nélkül beszélget velem komolyabb dolgokról is...amiken nagyon meglepődöm h ennyire megbízik bennem... majdnem olyan mint egy lány barátom.természetesen szünetekbe a felsőbb évesekkel van és csak órán meg órák elött után szoktunk dumálni.

Neki is majd le fog esni hogy ez igy nem normális...

Vgay lehet hogy"nem vagy elég menő" hozzá és jó fejnek tart bár ez igy eléggé szemét dolog...

2011. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt csak nem parkapcsolat szempontjabol erdekelt a masik szemely, csak baratsagbol (azonos nemu, lany) es o is igy viselkedett. Sok eves vivodas utan mondhatom (mert en ot ertekes embernek es baratnak tartottam), hogy nem erdemes eroltetni, valamiert szegyel teged, de ne keresd magadban a hibat, olyanokra aldozz idot, energiat, akik megerdemlik. Ebbol ugysem lesz semmi.
2011. ápr. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet akár félénk is és nem szeret sok ember előtt mutatkozni.
2011. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!