Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a török pasik?...

Milyenek a török pasik? Milyenek a nőkkel? 2 hónapja megismertem egy török férfit ( csak msn-en ismerem), minden nap beszélgetünk. Tényleg nagyon szenvedélyes.

Figyelt kérdés
Azt mondja szerelmes belém, nagyon kedves hozzám és mindenét odaadná (vagy csak ezt mondja). Nem tudom bízhatok-e benne.40 éves tapasztalt férfi aki tudja mit akar. Szeretné ha kimennék hozzá Isztambulba! Egyedül él a felesége meghalt. Mit tegyek, mert én is szeretem!?
2011. júl. 29. 20:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szerethetsz valakit, akit még sosem láttál, sosem hallottál? Lehet, hogy kötődsz hozzá, mert hízelgő amivel etet, de ne dőlj már be ennek...szerinted hány nőnek mondja még ugyanezt?


Ez a "pár hete ismerlek csak msn-ezünk de máris te vagy a nagy szerelmem" dolog tipikus török/arab szokás. Nem kéne bedőlni...

2011. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne dőlj be ilyennek.

Isztambulba kimenni te egyedül, még akkor se, ha valaki menne veled. Nem bíznék meg egy ilyenben. Annál azért inkább az eszem diktál.

Gondolom egy török pasit sem ismersz. Csak őt. Na meg számítógépen keresztül msn-en szerelmesnek lenni..Hidd el ez csak fellángolás.

2011. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ennyire nem lehet hinni neki,vannak jó tapasztalatok is.Miért ne menjek ki egyedül?
2011. júl. 29. 20:32
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj csak ki, mi szóltunk. Minden 2. török/arab pasi ezt csinálja, hülyítik az európai nőket ezerrel, aztán valaki majdcsak bedől neki. Ha 10-ből 1 elhiszi, amit összehordanak, akkor ők már jól járnak.


Nagyon gyerekes és naiv vagy, ha szerelembe esel egy olyan emberrel, aki szépeket írogat neked, de igazából még nem láttad, nem hallottad.


Ha felveszel msn-re, én is írok neked, még szebbeket. Ez nem nagy művészet.

2011. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném be a helyedben ezt a kamu szöveget!

A törökök és hasonló kultúrájú emberek addig ilyenek, amíg meg nem szerzik a nőt és elveszik. Utána gyökerestől minden megváltozik. Valahogy úgy fogják fel, hogy a tulajdona vagy...A barátnőm már összeakadt nem egy török egyénnel és mindegyik ugyanazt mondja/csinálja.

Egyedül nem menj!

Egyébként nem biztos, hogy Isztambuli, mivel a törökök szerint (ezt egy török mondta) az európaiak csak Isztambult ismerik és ezért mondják, hogy ők ottaniak...

2011. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon meg gondolom mit csinálok.Talán igazatok van.
2011. júl. 29. 20:46
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A torok ferfiak ilyenek, ahogy az osszes muszlim nagyon tud udvarolni, amig meg nem kapja, amit akar. Te tudod, hogy mit akarsz. Ismerkedj vele, hatha osszejon. En a helyedben nem mennek Isztambulba, hanem magamhoz hivnam el. Ne a no menjen! Nekem is kulfoldi a ferjem, a neten ismertem meg, mar hosszu evek ota boldog csalad vagyunk, de nagyon ovatos voltam es o jott hozzam, hogy talalkozzunk. Ne ess bele elo talalkozo nelkul. Talalkozzatok minel elobb.
2011. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%

Csak szólok, hogy az osztályomban, már legalább 8 lánynál próbálkoztak be törökök.

Van akiért felajánlottak 200 tevét :D


Semmiképp ne menj, csak az a lényeg nekik, hogy lényegesen szebb, európai feleségük legyen...

2011. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy növeljem az aggódó-lebeszélők számát,azért írok.

Megszédítettek a szép szavak,nem tudsz józanul dönteni ebben,úgy látom.Nem is akarlak meggyőzni semmiről,beszéld ezt meg olyannal,akit ismersz és megbízol benne.

/Amúgy ha olyan nagyon szerelmes,látogasson el ő hozzád,találkozzatok itthon személyesen.Ja,hogy ennek folyton van valami akadálya,mindig közbejön valami?Mégsem győz le mindent a szerelem?Gondolkozz./

2011. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ha valaki neten ismerkedik, bizony összeakadhat olyan emberekkel, akik rossz szándékúak, vagy éppen semmit nem akarnak az illető hölgytől/úriembertől, csupán átvágják, és azt élvezik, hogy minél több embert vágnak át.

Ha külföldivel ismerkedik meg valaki a neten, akkor még óvatosabbnak kell lenni, mert ha pl. valaki kimegy külföldre a neten megismert barátjához/szerelméhez, akkor bizony elég rossz lehet, ha az embert valami baj éri kint, és nem ismer senkit külföldön, igaz, van magyar nagykövetség/konzulátus, de akkor is, mert mi van, ha nem tud oda eljutni a bajbajutott egyén. Egyébként nemc törvényszerű, hogy ha valaki kimegy Törökországba, vagy egy arab országba a neten megismert barátjához, hogy csak ott érheti baj, mondjuk nem engedik haza, stb. hanem bárhol Európában érheti baj az óvatlan embereket, pl. mondjuk vannak olyan stricik, akik így hálóznak be lányokat, aztán kicsalják őket külföldre, és prostitúcióra kényszerítik, én már hallottam ilyesmikről.

Magyar pasik is lehetnek szemetek sajnos.

Pár éve összeakadtam egy sráccal skype-on, magyar állampolgár volt, vallását tekintve római katolikus volt. A vallás semmit nem jelent, ezzel csak azt akarom példázni, hogy nem kell minden rosszat a muszlimokra kenni.

Ez a keresztény fickó ígért nekem fűt-fát, hogy majd elvisz engem színházba, meg elmegyünk együtt megnézni a Margit-szigetet, kb. három hétig leveleztünk, meg skype-oltunk, és rengeteget beszélgettünk. Nagyon megkedveltem a srácot, eléggé belezúgtam. Mindent elmondtam neki magamról, azt is, hogy koraszülött voltam, és hogy milyen egészségügyi problémáim vannak.

Egyszercsak a srác közölte velem, hogy ő nem tudja felvállalni az egészségügyi problémáimat, és keressek egy olyan srácot, akinek nincsenek egészségügyi problémái, neki is voltak ugyanis, a szemével volt baja, de azért látott a szemével, csak az egyik szemével látott, a másikkal nem, de egyedül közlekedett, stb.

Ez a srác ezek után minden kapcsolatot megszakított velem, még skype-ről is letiltott.

Sokáig nagyon lelkibeteg voltam emiatt.

Sokan mondták, hogy örüljek, hogy csak így végződött, és nem rosszabbul, pedig ez egy magyar srác volt, nem külföldi.

Van egy netes fórum, egy női klub, amelynek tagja vagyok, a barátnőm hozta létre, és csak az ő ismerősei vannak ott fent, és csak nők.

Mesélte ott az egyik csaj, hogy februárban megismerkedett egy társkeresőn egy sráccal, és leveleztek, msneztek, stb. és megbeszélték, hogy x helyen találkoznak, a csaj oda is ment a megadott időpontra, de a srác nem volt ott. próbálta hívni a srácot a mobilján, de ki volt kapcsolva. Szegény csaj húsz percig álldogált a csikorgó hidegben, aztán mérgesen hazament.

A srác nem is kereste többet.

Ezek a példák is bizonyítják, hogy az interneten bárkit becsaphatnak, és ezt megteheti velünk honfitársunk is, külföldi is egyaránt, csupán a szerencsénken múlik, hogy épp milyen emberrel akadunk össze.

Ennek vallási vetületét most nem fejteném ki, mert ez nem

Üdv: Annazaraa vallás topic.

2011. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!