Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valakivel beszélgetünk...

Ha valakivel beszélgetünk akkor le kell venni a napszemüveget?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Illik,mert beszélgetés közben illik a partner szemébe nézni.
2011. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ kivel és miről. Ha egy baráttal valami laza témáról, akkor szerintem maradhat. Viszont ha komoly témáról van szó, és esetleg nem áll olyan közel hozzám az illető, akkor örülök, ha látom a szemét.
2011. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Illik, és szerintem még akkor is, ha haverral beszélsz. Engem baromira zavar, volt, hogy már szóvá is tettem (nem bunkón), hogy beszélek hozzá, ő néz rám, én meg csak saját magamat látom a napszemüvegben. Egyszer valaki sűrű bocsánatkérések közepette kért meg, hogy ne haragudjak, de őt meg a nap zavarja, úgyhogy a szemüveg marad:)
2011. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé helyzetfüggő. Ha valakivel elmész sétálni 40 fokban és szikrázó napsütésben, akkor nyugodtan maradhat, de ha egymás szemébe nézős beszélgetés kezdődne, akkor illik levenni.
2011. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Illene. Én felteszem a homlokomra.
2011. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyik tanárnőmön van folyton a napszemüvege és nagyon idegesítő, hogy nem látom a szemét, a reakcióit arra, amiket mondok..
2011. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a híres olasz sztár-dj képes volt lekapni magáról, amikor egy névtelen kis senki rajongója (én) odament hozzá live után áradozni a zenéjéről, akkor talán az egyszeri halandóknak sem nagy fáradtság.
2011. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az jobb ha hunyorog és ő nem lát semmit?
2011. szept. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 The R3aper válasza:
éjszaka, télen,fürdőkádban mindenképp
2011. okt. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!