Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek a legjobb barátom...

Mit vegyek a legjobb barátom 20. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Az idén nyáron lesz 20 éves a barátom és a Balatonon fogjuk ünnepelni a szülinapját. Igazából még csak egy éve ismerem de ő lett a legjobb barátom és nem tudom hogy mit vegyek neki kérlek segítsetek!
2011. ápr. 7. 22:47
 1/7 anonim válasza:

Egy galléros polót, amire rávasaltatod, vagy ráhímezteted a következőt:

20! Nem csak az IQm!


Nálunk nagy sikere volt!

2011. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha a legjobb barátod, akkor tudnod kéne, hogy milyen dologgal lephetnéd meg - hiszen ismered öt. Neked kéne hogy mi szerez neki örömet, vagy mi vidítja föl, mire fogékony? Ha nem tudod, akkor nem is a legjobb barátod. Különben a legjobb barát az, akivel már elfogyasztottál egy hordó sót - mondja egy régi szép magyar közmondás.

Hogy adak én, mint idegen jó tanácsot ebben?

Jó, megpróbálom:

-vegyél neki csokit - na ugye, nem is szereti?

-csináltassál neki névjegykártyát - nem is üzletember?

-vegyél neki 20 szál rózsát - a szegfüt szereti?

-tanúljál be egy hastáncot, és add elö neki - ???

Amit viszont semmiképpen NE ajándékozz:

zokni, nyakkendö, parföm, tisztálkodószer, sál, kesztyü

2011. ápr. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Például: [link]


[link]

2011. ápr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

04:38-nak:

Miért nem lehet parfümöt és tisztálkodási szert ajándékozni? Az miért nem jó?


Szerintem a saját készítésű ajándékok a legjobbak, vagy az is jó, ha meghívod egy sörre, vagy pizzára, vagy fagyizni.

2011. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. ápr. 8. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:

7:55-nek:

Tisztálkodószert azért nem szokás és nem illik ajándékozni, mert annak van egy olyan "hátsó" gonolata, hogy: mosakodjál már meg rendesen!

Parfömöt pedíg mindenki magának kell tudnia, hogy mi illik az egyéniségéhez, a böre típusához. Lehet az a legdrágább parföm is, ha nem "áll" jól nekem, akkor nem fogom használni.

2011. ápr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De hogyha tudom, hogy melyik a kedvenc parfüme és épp vágyik rá, akkor sem vehetem meg neki??
2011. ápr. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!