Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem túl érzelgős...

Szerintetek nem túl érzelgős ez a szöveg a legjobb barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés
"Amíg a nap ragyog, de felhők is takarják, amíg a csillagok a Hold fényénél is ugyanolyan gyönyörűen égnek, mint zord időben, amíg a fű zöldje frissen csillog a harmat üde cseppjeitől, annak ellenére, hogy néhány elszáradt szálacska is ott ékeskedik, amíg az emberi tisztelet és szeretet él a szívekben, s amíg tudod, hogy helyed van a nagyvilágban, addig csak egy biztos pontja van életednek szerte e világon: a barát. Egy olyan ember, aki kérdés nélkül is válaszol, aki ha rádnéz, tudod, mire gondol, és nem csak megbízol benne, hanem tisztelettel és szeretettel, kitartással és lelkesedéssel gondolsz rá. Nem kellenek ahhoz nagy szavak, hogy megértsd, ki is az igaz barátod: egyszerűen nézz a szívedbe. Ha úgy érzed, hogy szükséged van valakire vagy valamire, egy jó szóra, egy ölelésre, őt mindig ott találod."
2011. ápr. 25. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezeket maximálisan igaznak érzed rátok, akkor szerintem simán mehet. Én örülnék neki, ha ilyet kapnék :)
2011. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát annyira igaznak, hogy én írtam neki... :)
2011. ápr. 25. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, én is örülnék egy ilyennek.:)Persze csak ha nem arról van szó, hogy fiú vagy és fiúbarátodnak írod. Akkor elég fura lenne.
2011. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, erről szó sincs. :D

Köszönöm a válaszod, örülök, ha tetszik :))

2011. ápr. 26. 00:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, Te írtad? Akkor nincs több mondandóm. Mindeképp támogatom :))
2011. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!