Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek a legjobb barátnőm...

Mit vegyek a legjobb barátnőm születésnapjára?

Figyelt kérdés

Gyerekkorunk óta ismerjük egymást, nagyon jóban vagyunk. Annak ellenére is, hogy az elmúlt 1 évben másfelé sodort minket az élet, más városban dolgozunk egymástól 200 km-re, de tartjuk a kapcsolatot.


Viszont már annyi mindent vettünk egymásnak szülinapra, névnapra, karácsonyra, hogy nem is nagyon tudom, hogy mire is lenne szüksége a barátnőmnek. Hülyeséget, pórfogót nem szeretnék adni.


Most lett lakása, sokat dolgozik (ő is). Volt már, hogy pataki tálat, ágyneműt, plédet, hímzett neves törölközőt (saját készítés)stb. hasznos dolgot kapott, most mégis kétségbe vagyok esve.


segítsetek!


Ja, s ő is 27 éves


2011. júl. 11. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
több csajod van?:O
2011. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%

nos én csak 15 vagyok a nővérem 25 és a barátnője szintén. (: volt már olyan ami szerintem nagyon aranyos h saját készítésú képkeretet csinált a nővérem barátnője. ez annyiból állt h vett különböző dolgokat (ragasztó,ilyen csillógos cuccok) stb. és kiválaszott 2-3 képet amin ők voltak illetve matricákat és szimbólumokat is gyűjtött, vett. ezeket felragasztotta egy fehér táblára de akár lehet egy nagyobb parafa tábla is. és ízlés szerint (jó csajosra. :D) kipofozta, díszítgette. nagyon örült neki a nővérem hiszen eltalálta mind az ízlést és tényleg szívből jött szerintem ez az ajándék. (:


de olyan is volt h táskát vett ami praktikus hiszen válltáska is volt egszerre (ami kicsit laza) és ha levette a nagyobbik pántott sokkal nőiesebb lett.


vagy, olyan is volt bár ez nem a b.nője volt hanem a barátja aki egy cicás ékszer készletett vett. (volt benne gyűrű, nyaklánc, fülbevaló) mivel a kedvenc állata a cica. (:


de akár így a nagy melegben vehetsz egy ruhát is. (:

ha pedig egyik ötlet sem tetszett ilyenkor azt szokták csinálni h pénzt ajándékoznak, bár biztos lesz vmi ami megtetszik, és biztos lesz olyan dolog ami kapásból az ő stílusa lesz. :D

2011. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

az első..ez most hogy jött ide hogy több csajod van?

szerintem a szöveg elég érthető volt.


szerintem vegyél valami olyasmit amitől rádgondol.

pl: mondjuk egy ezüst karkötő,nem baj ha már van neki,most nem olyan drágák.:)

2011. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ajándékot.

És amúgy miért lenne több csaja???????

2011. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdező nő...ha nem tűnt volna fel.
2011. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:) Bocsánat, ha nem tűnt ki a kommentből, hogy lány vagyok. Nem vagyunk leszbik.



Az eddigieket köszönöm, s várom a további hozzászólást!

2011. júl. 12. 13:35
 7/8 A kérdező kommentje:

Duci testalkatú, úgyhogy a ruha kilőve, illetve már sokszor vettünk egymásnak blúzt, felsőt, inget, pizsit stb.


A karkötő vagy a karóra felé húzok, de nem tudom.Az óra felé mondjuk azért is,mert a diplomaosztómra kaptam tőle az órámat, viszont én nem tudtam venni még neki semmit, mert még nem végzett. Vagyis a nyelvvizsga hiányzik, s még nem kaptam meg a diplomát. Gondoltam rá, hogy annak ellenére adhattam volna neki valamit, de aztán halogattam, most meg már 2 év elteltével mit mond az ember. "Bocs, most jutott eszembe, hogy te a diplomaosztódra nem kaptál tőlem semmit"

Viszont azt sem szeretném, ha úgy érezné, hogy túlzásba esek, s neki még többet kellene áldoznia. Hiszen az ajándék nem a pénzről szól.


Általában max.5ezer Ft-ot szoktunk rá szánni. Ez nem egy fix dolog, volt már, hogy több volt, de általában 5-ezerből mindig kijött.


Esetleg a lakásába valami dolgot.


Volt, hogy teásdobozt készítettem neki sok teával, vagy ékszert, de most ez már túl snassz. nem is használná ki.


Várom a tanácsokat!

2011. júl. 12. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

szerintem még mindig maradj a karkötőnél:)

arról eszébe jutsz. stb:)

2011. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!