Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy normálisan viselkedem csajokkal és mégse akarnak tolem semmit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ronda vagy?
2010. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyok ronda
2010. dec. 19. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:

hát...akkor nem vagy túl lelkizős? van 1 haverom, arany pofa, de mindig otthagyják a nők, m 3. randin kiönti nekik a lelkét, rájuk zúdítja az összes pedis élményét...énis menekülök már előle, mert tanácsot meg nem fogad el, csak az önsajnálat megy.

v. a másik verzió, h. nem mutatod ki eléggé, h mit akarsz. lehet, azt hiszik, csak haverkodsz velük.

v. lehet, nem tetszik az öltözködésük nekik, nemtom. sokféle oka lehet, és rólad nincs kép, meg semmi támpont, csak annyi, h nem vagy ronda, és rendesen bánsz a csajokkal. ha túl előzékeny, túl udvarias vagy, az se jön be mindenkinek.

nehéz így bármit írni, h semmit nem tudunk rólad.

2010. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de nem szoktam LELKIZNI általában csak anyi hogy helo mizu és lép is tovább néha néha beszélgetunk de nem nagyon mit tegyek?
2010. dec. 19. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:

lehet h ami neked normális az nekünk nem teljesen:)

uff nekem volt 1 pasim aki folyamatosan fogdosott amikor nég nem is jártunk és ezt ő tök normálisnak találta...hát ezek után az első randin majdnem elküldtem melegebb èghajlatra...:)

nem is működött a dolog...

legyél simán kedves,vicces és néha nem árt 1 kis nyomulás:))

2010. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Lehet,hogy nincs jó tested,nincs lakásod,nincs autód és nincs nagy farkad,amit használni is tudsz.

Én rendelkezem a fentiekkel és az egyéjszakásaim szinte mind ide akartak költözni.De a francokat azt,nekik:).

2010. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdésben ott válasz. Az olyan bunkókra várnak, mint amilyen én vagyok, vagy az előttem szóló.
2010. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát a szép csajok, mint én, igen, olyanokra várunk, mint az előttem szólók *.* ...de a rondáknak mind1...csak minden pasinak a szépek kellenének, ugye :D
2010. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
van lakásom kocsim nincsen de a farkam nagyobb mint másoké és ezt már régebbrol tobben alátámasztották
2010. dec. 20. 15:11
 10/10 anonim válasza:

Lehet, hogy szimplán unszinpatikus az arcod, én is ismerek jó pár ilyen embert az ismeröseim közül, a világon soha semmivel nem bántottak meg engem, söt, tényleg kedvesek próbálnak lenni, de egyszerüen nem megy velük a barátság, mert annyira ellenszenves a kisugárzásuk, hogy inkább élnék egy lakatlan szigeten egyedül, mint velük.

Nem tudom miért van ez így, de vannak ilyen emberek egyszerüen, hogy szegények nem tehetnek semmiröl, de egyszerüen unszinpatikus az egész ember, úgy ahogy van.

Lehet hogy te is egy ilyen vagy. (Bocs)

2011. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!