Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezeket a dolgokat csak az én...

Ezeket a dolgokat csak az én gyomrom nem veszi be?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Van egy pár olyan ember a környezetemben pl. suliban, akik annyira kétszínűek, hogy az nem igaz. Olyan dolgokat beszélnek emberek háta mögött, hogy majd leesik az állam,hogy így utálják, meg ilyen szemétláda, meg olyan rossz,nagyképű, egoista, stb, a szemükbe meg nagyba megy a mézes-mázas, hogy így szeretik, meg úgy szeretik. (ezt onnan tudom, hogy konkrétan hallom a dolgokat, meg látom.)

Ilyenkor a hányinger elkap..., hogy hogy képesek ilyen dolgokra az emberek.

Ja és persze, akit így kibeszélnek a háta mögött az erről semmit sem tud(a barátnőm), és ő is nyalizik nekik, merthogy nem akar velük rosszba lenni. És fogalma sincs erről az egészről.

Ma megpróbáltam neki elmagyarázni, de azt mondta, hogy őt nem érdekli, tudja ő, hogy mi megy, és ettől függetlenül ő is próbál benyalni nekik...

Mi erről a véleményetek? Hogy lehet valaki ilyen?

14/L


2011. ápr. 15. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb ember ilyen:(


De lehet találni normálisakat is, ne add fel:)

2011. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg az ítélkezés kényszerétől. Ne állapítsd megh senkiről sem, hogy jó, vagy rossz, vagy milyen. Meglátod, milyen nagyszerű érzés nem ítélkezni.
2011. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a legtöbb ember kétszínű, sőt, sokszínű ...

engem pl az egyik "legjobb" gyerekkori barátom rabolt ki, na puff

2011. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 titak ***** válasza:
Idővel megszokod.
2011. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!