Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnénk kisfiam...

Hogyan ismerkedhetnénk kisfiammal Egerben?

Figyelt kérdés
Most költöztünk ide és nem ismerek senkit... Nem párt keresek csak barátnőt! Férjem van! :)
2008. febr. 12. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Játszótér, játszóházak.

Férjed kollégái.

2008. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Bizti van ott vmi nagyonn kultúrház, műv ház, közösségi ház, ahol ki vannak rakva a programok. Lehet, hogy van vmi baba-mama klubb is, vagy joga, torna, ahol tudnál más anyukákkal is ismerkedni. Esetleg uszoda, fodrász, kozmetikus, szloi, manikűrös, stb. :)))))))))))))
2008. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nagyon pici a fiad, akkor kérdezd meg a körzeti védőnőt, hogy van-e baba-mama klub, torna, stb. Gyereken keresztül nagyon jól lehet ismerkedni, ki lehet vinni játszótérre, stb. Vagy ha nem feltétlenül kisgyerekes anyukákkal akarsz megismerkedni, akkor keress magadnak valami jó kis elfoglaltságot, amit csoportban lehet végezni, pl. iratkozz be lovagolni, kerámiázni, nyelvtanfolyamra, vagy ilyen helyre, ami téged érdekel, biztosan találkozol szimpatikus emberekkel, akikkel összebarátkozol. Általában az azonos érdeklődésű körű emberek összeismerkednek, én pl. a lakótelepünkön senkit nem ismertem, pedig itt lakom már egy ideje, de amióta kugyám van, minden kutyást ismerek a környéken, és jókat beszélgetünk, amíg a kutyusok játszanak.
2008. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Széchenyi utcán van a Művház, de érdemes megnézni a Forrás GYSZK (Ha még ez a neve) műsorait is. Ahol a gyerekkönyvtár van.

Szerintem kézműves játszóházakban is jól ismerkedhettek, ha a pici van már 2-3 éves:)

2008. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!