Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Ide illik, de...

Nagyon fontos! Ide illik, de nem családdal, hanem közösséggel kapcsolatos. Szinte már család. Munkahely?

Figyelt kérdés

Nos...röviden megpróbálom leírni. Ellopták egy kollégám pénzét. Állítólag visszanézték a felvételeket (egy vezető beosztású emberrel), és egyszerre azok a kollégáim, akik megtudták ki volt az, furcsán kezdtek velem viselkedni. Azon a bizonyos közösségi oldalon pedig olyanokat írtak, amelyekkel egyértelműen rám utalnak, utaltak. Minden egyezik. A "gond" csak az, hogy nem is én voltam aki ezt csinálta...(természetesen nem tudom ki volt az). Felhívtam egy olyan kollégám, akivel nagyon jóban vagyok(gondoltam én), és közölte, hétfőn meg lehet tudni ki nyúlta le a pénzt, ő nem akar semmit mondani, vagy kérdezzem meg, azt akitől ellopták. Azért hétfőn (gondolom én) mert csak hétfőn megyek legközelebb. Általában mindig tudom mit csináljak, mindig tudom mit miért/hogyan, stb. DE: most abszolút tanácstalan vagyok. Milyen felvételeket néztek ők???? Miért ennyire biztosak benne?....hogy bizonyítom az igazam, ha ennyire biztosak benne, hogy én voltam?!?! Miért ennyire biztosak benne? Egy kemény, magabiztos, érett férfinek tartanak, és az is vagyok...de miután elolvastam a kommenteket az oldalon, a könny kicsordult a szememből.... az igazságtalanságot nem tudom elviselni...és ez a dolog leírhatatlanul bánt. Már most alibin gondolkozom, és próbálom felidézni, mit, mikor, mennyi ideig csináltam bent, hogy majd el tudjam mondani...de fogalmam sincs (nem figyelek erre....)...és a legbántóbb, hogy közöm sincs az egészhez, de védekeznem kell...


Vajon tönkre fognak tenni, anélkül, hogy bármit is csináltam volna....jajj, segítsetek, kérlek titeket....


2011. okt. 6. 23:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nem te voltál, tehát nincs mitől félned!!

Ha esetleg meg is gyanúsítanak, mond el az alibit, meg, hogy esetleg ki az aki tudja is igazolni, hogy te abban az időben ott tartózkodtál.

És csak határozottan:)Drukkolok érted, majd írd meg, mi volt hétfőn.

2011. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
ha nem loptál semmit, akkor nincs félnivalód, ha megvádolnak, akkor megkéred őket szépen, hogy támasszák alá az állításukat...azután meg lehet feljelentést tenni becsületsértésért
2011. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem te voltál akkor egyszerű. Valószínű összekevernek valakivel a felvételen, de te csak meg fogod tudni mondani hogy nem te vagy ott. Ruházatról, hajviseletről, stb. Vagy ha megnézed a felvételt esetleg te be tudod azonosítani az illetőt.

Írj majd mi lett az ügyből, érdekel a folytatás.

2011. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kérd,hogy te is nézd meg a felvételeket,ha nem engedik,akkor ügyvéd!
2011. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Mindent megteszek, hogy kiderüljön az igazság. A becsületsértéssel, és feljelentéssel kapcsolatban pedig: elgondolkodtattál: meg fogom tenni!!
2011. okt. 6. 23:42
 6/41 A kérdező kommentje:
Hétfőn felvételnézéssel akarom kezdeni a munkát, csak még meg akarom várni, amíg konkrétan megvádolnak.
2011. okt. 6. 23:44
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
2. válaszoló vagyok ismét, egy jó tanács: a munkahely, a kollégák nem a családod, nem a barátaid, ne tekintsd őket annak....abból csak baj van
2011. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
83%

ez engem is érdekel. Kérdező..megkönnyeztem az írásod.Eszembe jutott Karithy Barabbás-a. A "közösségi oldalak" valahogy gyakorta így működnek.

[link]

"És a sokaság ezt kiáltotta: ,,Barabbást!''

És rémülten néztek egymásra, mert külön-külön mindegyik ezt kiáltotta: ,,A názáretit!'' "

2011. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

AZ első szemét választ írt nekem is, nehogy rá hallgass, ha ír is majd!


Amúgy nagyon sajnállak, viszont ha nem Te loptad el, akkor semmilyen kamera nem tudja bizonyítani!

Esetleg a lopás napján nem járhattál a kollégád táskája (vagy nem tudom, hol tartja a pénzét) körül? És emiatt gondolják?

Amúgy meg lehet, hogy csak bebeszéled magadnak, ha szabin van az ember és nincs tűzközelben, az xar:-(

2011. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy család...hogy, nap mint nap velük vagyok. Ergo fontos ugye, hogy jól érezzük magunkat egymással, még ha a kapcsolatok felszínesek is. Egy emberrel voltam nagyon jóban (eddig).


Én pedig a belinkelt történetet könnyeztem meg. Mindenképp megírom majd, mi lett ebből az egészből.


Nem képzelem be:)...a meglopott kollégám közvetlen közelében vagyok...:S

2011. okt. 6. 23:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!