Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális ha egy vegyes nemű...

Normális ha egy vegyes nemű 19-20 éves,5 fős társaság 1 szobában de külön ágyakon alszik?

Figyelt kérdés

2 fiú van és 3 lány, 14 éves korunk óta CSAK barátok vagyunk, fel sem merül bennünk, hogy több is lehetne, habár egyikünknek sincs kapcsolata.


Egy barátom ezt nagyon furcsállotta, mert szerinte a lányoknak és a fiúknak külön szobában kéne aludnia. Szerinte ha egészséges felnőttekről van szó, akaratlanul is felmerül a szexualitás kérdése.


Én vagyok nagyon szabad szellemű vagy ő prűd?


2011. ápr. 20. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
felmerülhetne épp, de külön ágyon alszanak... nincs kísértés igazából. én aludtam egy matracon táborban volt osztálytárssal. semmi sme történt, azóta is jó barátok vagyunk...
2011. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Attól még nem gerjedtek be egymásra így hirtelen, mert ellenkező neműek vagytok. Ehhez több kellene.
2011. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
*ágyakban
2011. ápr. 20. 23:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
normális. nem értem a problémát. Aki egy szobában se tud aludni ellenkező nemű barátokkal,annak súlyos problémái lehetnek szexuális téren-
2011. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A furcsálló barátod gondolkodását furcsállom. Netán ő az a bizonyos Móricka, akinek mindenről az jut az eszébe?

Én nem furcsállom, nem is olyan nagy ritkaság, a diákléttel összefüggő kevéspénzűség megteremtette a nem nélküli lakótársat. Aztán meg az ember tud különbséget tenni a nő és a nőm között.

2011. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki cipzárazkodjon bele egy hálózsákba, és reggelig tilos a kicipzározás.:)

De ha komolyra fordítom a szót: nem csak szex van a világon. Ilyen alkalmakkor nagyon komoly beszélgetéseket lehet folytatni, filozófiai vitákat, emberi érzésekről őszinte lelki beszámolókat, művészeti élményekről is, felfedezhetik egymás addig eltitkolt tulajdonságait, vágyait, lehet persze jókat röhögni is,....

2011. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

"...filozófiai vitákat, emberi érzésekről őszinte lelki beszámolókat, művészeti élményekről is, felfedezhetik egymás addig eltitkolt tulajdonságait, vágyait, lehet persze jókat röhögni is,...."


...és utána jöhet egy kis szex.

2011. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi sztem.
2011. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszöm szépen, írjatok még mert szeretném majd neki is megmutatni.


Amúgy aki írta, hogy milyen jókat lehet ilyenkor beszélgetni teljesen igaza van:) Az összes nyaralásunkból vannak kifejezetten nagy éjszakai élmények. Akkor lehet a legnagyobbakat röhögni:D

2011. ápr. 20. 23:43
 10/17 A kérdező kommentje:
No meg szerintem sötétben sokkal könnyebben elmond az ember titkat is mint szemtől szembe.
2011. ápr. 20. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!