Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Új osztály, új...

Mit tegyek? Új osztály, új társaság és egy régi ismerőős :/ Részletek lent

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es, már félév van (új osztály). Nem akartam 1 ismerőssel se ugyanabba az osztályba kerülni, de sikerült így történnie.

1. Idekerült egy lány is akit ismerek, viszont ő mindig azt csinálja velem (amikor társaságban vagyunk), hogy nekem mondja el ami a témához kapcsolódik (vagy nem a témához) amikor a többiek is beszélgetnek, de közben én szeretnék a többiekre figyelni. Mindig csak nekem mondogatja az ő véleményét.

2. Meg amikor mások is ott vannak akkor folyton súg nekem vmit, és azt hiszik a többiek h róluk van szó. És sztem rólam azt gondolják h én is olyan vagyok, mint ez a lány, pedig ez nem így van... sőt én szeretném megismerni őket, csak meggátol benne az osztálytársam :S

3. Engem hív el mindenhova h kísérgessem. Én meg nem vagyok olyan, hogy nemet mondjak, és nem szeretném megbántani őt.

De már félév van és még a többieket nem ismerem olyan jól, ők meg olyanok mintha már 1000 éve ismernék egymást.


2011. jan. 12. 19:43
 1/2 anonim válasza:
Háát... Ha lehet, magyarázd ezt el neki, hátha megérti és visszafogja magát egy kicsit. Vagy mondj néha "nem"-et.
2011. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a lány nehezen ismerkedik.
2011. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!