Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A füves cigaretta vagy az...

A füves cigaretta vagy az alkohol a veszélyesebb?

Figyelt kérdés
Mind a kettő nagy bázist tudhat maga mögött, mind a kettő mértéktelen használata/fogyasztása komoly problémákat eredményezhet, de mégis, melyik az, amelyik inkább megállja a helyét a legalizálásban - az illegális fű vagy a legális szesz?
2011. ápr. 22. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
azért mégiscsak a legális szesz. akárki akármit is mond, a füves cigit alapvetően nagyon mértékletesen kell fogyasztani amikor társaságban szívjuk, mert különben elég súlyos gondok alakulhatnak ki. természetesen ez egyénfüggő dolog is hogy kinek hogyan reagál a szervezete az adott kábítószerre és milyen mennyiség után.
2011. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
A fű.
2011. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Én azt mondanám, hogy mind a kettő veszélyes lehet, és mind a kettőt lehet kulturáltan használni. Szóval nem tennék köztük különbséget. Az már más kérdés, hogy a száz éves konzervatív törvények különbséget tesznek, sajnos a társadalomnak még nem sikerült eljutni arra a szintre, hogy felfogja, hogy a füvet nem kellene tiltani. De majd talán egyszer.
2011. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
ma 23:28: egyetértek.
2011. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

első válaszoló vagyok


alapvetően én is egyetértek a 23:28-as válaszolóval, de ettől függetlenül mégiscsak azt mondom hogy a fűvel kell jobban vigyázni és jobban odafigyelni a fogyasztási mennyiségre(személyes tapasztalatok alapján beszélek)


de amint mondtam, ez alapvetően egyénfüggő is hogy kire hogyan hat a marihuána

2011. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

23:40

azért elég jol megjósolható hogy hogyan fog hatni :D

én pl még nem láttam agresszív, verekedő betépett embereket, ellenben az alkoholnak egyéntől függően lehet ilyen hatása.


mire gondolsz, amikor azt mondod, hogy mindenkire másként hat? hogyan másként?

2011. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
hát ismertem embereket akik idétlenül elkezdtek nevetni és társaságibbakká váltak, ellenben én velem gyakran inkább az történt hogy a saját világomba záródtam be és elkezdtem egyszerre mindenféle dolgon elmélkedni, de szinte rögtön meg is feledkeztem róluk mert jött egy másik gondolat és szinte nem volt semmiféle folytonosság A rekogníciós jelek között és abszolút nem volt a gondolkodásmódom logikus. őszintén szólva nekem nem jött annyira be.
2011. ápr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
alkohol
2011. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Egyértelműen a fű.
2011. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
alkohol
2011. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!