Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe járok. Mennyit...

Konditerembe járok. Mennyit árt az alkohol vagy a cigaretta? Melyik az ártalmasabb?

Figyelt kérdés

A konditerem legerősebb és legtapasztaltabb embere folyton azt mondja, hogy a cigi aaz NEM....

De azt is hallottam, hogy az alkohol kimossa a szervezetből a fehérjét, aminosavakat és a keratint.

Most akkor melyik a rosszabb? Baj ha heti egy két sört megiszok?


2010. febr. 9. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1-2 sör még nem gond, ha tényleg csak annyit iszol, viszont ha cigizel az már gáz. ne hallgass idiótákra, sőt te se legyél az!

építeni akarod a tested, vagy roncsolni? döntsd el, a kettő együtt nem megy, ahogy nem tudsz jobbra is meg balra is menni egyszerre.

2010. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Kár lenne bármit hozzátenni az elsőhöz. Ment a plusz.


Inni lehet alkalomadtán, cigizni lúzerség!

2010. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia , az alkoholban rentgeteg a szénhidrát, úgyhogy módjával.

A cigi pedig sz@r, én 16 éve edzek, 33vagyok/ 169cm-95kg /, és ezzel párhuzamosan 17 évet dohányoztam.

Mostmár 1 hónapja nem cigizek, és a világ legjobb dolga hogy letettem, mert teljesen másképp érzem magam, bárcsak soha ne gyújtottam volna rá.

Ne dohányozz.

Alkoholt mértékkel fogyassz.

2010. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a heti egy-két sör vagy 1-2 pohár bor nem árt egyáltalán, de a cigi az nagyon, gondolj bele, a tüdőd és agyad nem kap annyi oxigént.
2010. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nem dohányzok és nem is fogyasztok alkohólt
2010. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok dohányos, soha nem is cigiztem, csak mindenki azzal jön, hogy a cigi és a kondi az nem illik össze.

Amúgy a plusz kalória nem jön rosszul, mert egy kicsit vékony vagyok.

2010. febr. 10. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem illik össze a kondi a cigivel. Sőtt, szerintem semmilyen sport nem illik össze a cigivel. Gondolj csak bele, minden sporthoz kell tüdő, ha cigizel, akkor kiköpöd a tüdődet egy kis mozgástól. Én is aztért hagytam abba a cigizést, mert nem bítram a sportot. És a sportot jobban élveztem, mint a cigit.
2010. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
OK aq cigi nem jó.Mindegy hogy sportolsz, vagy nem.A ia nem megfelelő szénhidrátforrás egy testépítőnek.
2010. febr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oké, a cigiről most már minden világos.


De mi van az alkohollal? Mert ha kimossa belőlem azokat az anyagokat amiktől fejlődne az izmom, akkor miért mondják hogy belefér, vagy, hogy nem árt heti egy két sör?

2010. febr. 11. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos cigarettázom, nem vet vissza az edzésben, alkoholt meg ritkán iszom de egy átmulatott éjszaka hétvégén mondjuk nálam egy hét pocsék edzést jelent.
2010. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!