Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák mennyire szeretik az...

A kutyák mennyire szeretik az alkohol, cigaretta szagot?

Figyelt kérdés

Ln nem szeretem egyiket sem, és ha valaki ivott, vagy dohányzott, már méterekről írritál.

A kutyák szaglása a miénkhez képest... Leírhatatlan.

De, mikor ismerősöm alkoholizálás, és dohányzás után megy a kutyájához, a kutyája akkor is tökre örül neki.

Vajon a kutyákat nem zavarja ez a dolog?


2010. dec. 13. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, kutyusaim nem adták még jelét, hogy zavarná őket, a sört, töményet pedig kinyalnák a poharamból :D
2010. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos feltételes reflex esetén elvileg bármit bármihez lehet kapcsolni, már amit az adott egyed képes felfogni. Magyarul a dohány vagy alkohol szag akkor vált ki negatív reakciót, ha negatív esemény kötődik hozzá, míg egy büdös gazda pozitív élmény szolgáltatása esetén maga a szag is pozitívkét lesz értékelve. De alapbol valszeg enyhén zavarhatja őket, csak ez módosul.
2010. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk egyedül testvérem dohányzik, de ha rágyújt akkor a kutya nagy ívben kikerüli, mert prüszköl tőle, olyankor csak akkor megy oda hozzá, ha már elszívta.
2010. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyém az alkoholt szereti, az üres sörösdobozzal is eljátszik, és közben nyalogatja a száját :D
2010. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyémet egy pohár borral ki lehet kergetni a világból :) De cigi őt se zavarja, ha nem pont az arcába füstöl.
2010. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az egyik kutyámat nem irritálja a cigi füst a másik meg prüszköl tőle. De mindegyik prüszköl az Avonos kölniktől.
2010. dec. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Vizslám nem szereti a cigit. Mondjuk nálunk nem cigiznek.

De volt, hogy az aluljáróba jött egy nő cigivel a kezébe, és kicsit megrémült, szerintem a szag meg az égő vége miatt.

2010. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!