Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a JELENSÉG miért van?

Ez a JELENSÉG miért van?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 25. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az hogy ez egy baromság. Nem tudom honnan vetted. :D

Amikor barátnőmmel szinte ugyanolyan ruhákat vettünk fel egy nap, tudtunk nélkül, mi is röhögtünk egy jót és azt mondtuk Ikrek.De ugyanez a többivel, néha előfordul ilyen. és csak röhögök rajta egyet én is meg a barátnőm is.

Az más kérdés, hogy a sztárvilágban ez más, meg a kényes pics@'k közt..

2011. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
pedig már nem egyszer láttam olyat hogy két csaj azon veszett össze mert teljesen ugyanolyan pólót vettek fel.
2011. ápr. 25. 12:59
 3/17 anonim ***** válasza:

Cáfolom!


Általánosban nagy divat volt, hogy a barátnők összeöltözzenek!

Középiskolába is előfordult.

És egyetemen meg közösen vettünk ugyanolyan pólót! Egyen-pólónak szoktuk hívni!

21/L


(Ha két lány eleve utálja a másikat, vagy versengenek, akkor van a fenti esemény, de minden más esetben ez nem helytálló)

2011. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
sztem nem barátnőkről van szó ebben az esetben és nem haverokról.
2011. ápr. 25. 13:01
 5/17 anonim válasza:
ez csak akkor van ha a két csaj nem szimpatikus egymásnak...
2011. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
:D amúgy meg, ha most megyek az utcán aztán egy másik gyereken ugyanilyen póló van mint rajtam , attól ő még nem lesz a tesóm , sőt nem is érdekel .
2011. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. 22 éves férfi vagyok, és nagyon nem szeretném h valaki ugyan-olyan felsőben vagy akármilyen más ruhában jöjjön velem szembe az utcán. Ezért is szeretem a márkás ruhákat, mert mindegyik méretből van 1-2 db az üzletben és kész. Nem fogom 20 másik emberen viszontlátni...
2011. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Ez biza sznobság. Már bocs de én nem tehetem meg, hogy márkás genyókat vegyek, jelen helyzetemben örülök, ha az ösztöndíjamból futja egy új cipőre.


Mellesleg ha valakin ugyanolyan cucc van, jót mosolygok. Ha a másik felfedezi, volt már hogy összemosolyogtunk. Ennyi.

2011. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, ha hasonló felső van valamelyik barátnőmön, mint nekem. Volt egy barátnőm, aki direkt mindig hasonló cuccokat vett és még vigyorogva mondta is, hogy "néééézd, ez majdnem olyan, mint a tiéd". Azért a stílusomat ne lopja már.
2011. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Ez biza sznobság. Már bocs de én nem tehetem meg, hogy márkás genyókat vegyek, jelen helyzetemben örülök, ha az ösztöndíjamból futja egy új cipőre. "


Nem az állam pénzén kell élősködni mint egyetemista, hanem dolgozni. Engem egyedül nevelt fel anyám minimálbérből és amint befejeztem a középsulit elmentem dolgozni. Azért tehetem meg h márkás ruhát vegyek. És kurv@ra nem sznobság, hanem egyfajta igény a normális megjelenés.

2011. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!