Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a JELENSÉG miért van?

Ez a JELENSÉG miért van?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 25. 12:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

13:45

Jahj, ne legyél már ilyen ovis szint. A te stíííílusod! Ezt most teljesen úgy hangzott, mint a tipikus kis libák, akik azt hiszik, hogy ők a hatalmas egyéniségek és miden, amit csinálnak, az valami hatalmas formabontó ötlet. Ha egy mindenki számára elérhető, hétköznapi boltban vásárolsz, akkor ne csinálj úgy, mintha olyan húde egyedi lennél.


Velem is előfordult már, hogy valakinek pont olyan ruhája volt, mint nekem. Ez van, nem nagy dolog.

2011. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Márkásruhás:


1. Az ösztöndíjamért keményen megdolgoztam.

2. Ebben a félévben bocs h nincs időm dolgozni is suli mellett, és mivel itt vidéken elég kevés a munkalehetőség....igencsak nehéz lenne esti műszak után még hazavergődni Pestről. Ja igen, mellette tanuljak gyorsan és ne felejtkezzek el a házimunkáról, meg öcsém korrepetálásáról. (mellesleg anyám egyedül nevel minket is, jaj brühühü el ne sírjam magam)

3. Nem a márkáidtól leszel egyedi.

2011. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Jahj, ne legyél már ilyen ovis szint. A te stíííílusod! Ezt most teljesen úgy hangzott, mint a tipikus kis libák, akik azt hiszik, hogy ők a hatalmas egyéniségek és miden, amit csinálnak, az valami hatalmas formabontó ötlet. Ha egy mindenki számára elérhető, hétköznapi boltban vásárolsz, akkor ne csinálj úgy, mintha olyan húde egyedi lennél. "


Pedig egyedien öltözködöm, méghozzá azért, mert anyukám divattervező. Nem olyan üzletekben vásárolok, amik tucatárut árulnak, mégis volt olyan, hogy ez a barátnőm képes volt nekiállni varrni egy hasonló stílusú dolgot csak azért, hogy neki is legyen olyan. Eléggé öngólt lőttél:)

2011. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Aki direkt majmol az gáz.

Aki azt hiszi márkákról lesz egyedi az is gáz.

Ha véletlen olyat veszel mint más, nincs vele baj.

Ha összeöltözöl a barátnőddel, muris.

2011. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"1. Az ösztöndíjamért keményen megdolgoztam.

2. Ebben a félévben bocs h nincs időm dolgozni is suli mellett, és mivel itt vidéken elég kevés a munkalehetőség....igencsak nehéz lenne esti műszak után még hazavergődni Pestről. Ja igen, mellette tanuljak gyorsan és ne felejtkezzek el a házimunkáról, meg öcsém korrepetálásáról. (mellesleg anyám egyedül nevel minket is, jaj brühühü el ne sírjam magam)

3. Nem a márkáidtól leszel egyedi."


De te most mit ugatsz egyébként? Lesz@rom h mit tanulsz vagy dolgozol meg az öcsédet is. Te szóltál be nekem h sznob meg ilyenek, arra reagáltam. Hadd ne én legyek már a rossz meg a sznob, csak mert a megkeresett pénzemet normális ruhákra költöm. Most vagy ennyire irigy vagy,m vagy ennyire hülye. Ne akard már beadni a hülyeségedet h én vagyok a sz@r alak mert nem kínaiban vásárolok... Ezt bírom magyarországon, h ha valaki igényesen próbál öltözködni, egyből leugatják h vagy buz*i vagy sznob...

2011. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Tudod ez abból jön le milyen alpári a stílusod. A kifinomultság maximum a ruháidban jelenik meg, ami kitűnően elfedi a romlott, igénytelen belsődet.


Mellesleg arra akartam kilyukadni, hogy nem mindenki szar és átlagos attól, hogy nem márkákba jár. Mellesleg engem is hidegen hagy, hogy te miből és hogyan jutottál el ere a szintre és a családi nyomorodat.

2011. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16:02

Miért lenne öngól? Ha meg ennyire tetszik neki és még meg is tudja varrni, akkor miért nem örülsz neki inkább? Attól még lehetsz különleges, ha nem ilyen irigy a hozzáállásod. Tipikus tini. De most majd jössz azzal, hogy óh, én milyen buta vagyok, mert te 25 vagy, mi?

2011. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!