Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan vettetek először...

Hogyan vettetek először alkoholt, cigit? :D

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok, kisboltban-e, milyen dumával, stb. :D
2011. aug. 25. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Cigit soha nem vettem. Alkoholt sem, csak nagyon ritkán. Apával ittunk :) .
2011. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszem 17 évesen, mindig másra bíztam a piszkos melót...:D
2011. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Cigit először úgy, hogy a főnököm megkért, hogy hozzak neki egyet, bementem a boltba, levettem, kifizettem, nem beszélgettem.

Az első alkohol vásárlásom is hasonlóan zajlott, levettem a polcról, kifizettem, hazavittem. Legalább is biztos így volt, mert semmilyen maradandó élményt nem okozott a dolog, valahogy eddig eszembe se jutott, hogy ez esemény lenne.



Mondjuk nem is voltam már egyik esetben se 12...

2011. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
helyi kisboltba, de persze nalunk minden fiatal tudja h ott kiadjak. egyszerüen odakell menni a pulthoz es ezt meg azt szeretned, kifizeted es kimesz. csak dugd el jol a taskadba, es nemond senkinek se hogy hol vetted;)) nalunk mindig eztmondjak.
2011. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Soha az eletben nem vettem ilyeneket, 35 eves vagyok.

Amugy olyan duma kell, hogy "Jó napot kivanok, kérek egy....!", és kell vigyel szemelyit, es az, hogy idosebb legyel 18 evesnel, és hogy el akard magadat pusztitani. Annyi idosen mar engedi az állam. Ennyi.

2011. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kb 15 évesen minden gond nélkül kiadták a szórakozóhelyeken. A kisboltban macerásabb volt, ott volt amikor nézegettem és már rám szóltak. A cigit szinte a legtöbb helyen kiadták, bár ez 4 évvel ezelőtt volt.
2011. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
még általános sulis voltam, mikor először vettem, két házzal arrébb lévő kis boltban vettem, az eladó tudta, hogy anyumnak kell a cigi ezért nem kötekedett, alkoholt pedig szintén itt olyan 15 évesen saját részre, de csak is vörösbort
2011. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, felnőtt vagyok, 33 éves, csak kíváncsi voltam, hogy zajlott ez másoknak :D
2011. aug. 25. 21:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Hipermarketben, a tizennyolcadik másnapján. Addig hozták :P
2011. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Cigit nem vettem még se magamnak, se másnak, nem is szándékozom. Italt pezsgőt vagy likőrt szoktam alkalomadtán, amit párommal iszunk meg. 21 voltam amikor először vettem, ünnepekkor 1-1 pohárral előtte is ittam, de azt mások intézték, vagy otthonit. Mondjuk az eladó gyanúsan méregetett, amikor kiraktam a szalagra az üveg pezsgőt, de végül nem kérte a személyit :) egy Matchban vettem Budapesten.
2011. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!