Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemet vegzett emberek...

Egyetemet vegzett emberek lenezik azokat, akik nem vegeztek el az egyetemet? Mas szinten kezelik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
78%

Vannak ilyen emberek igen, akik azt hiszik hogy sokkal okosabbak mint azok akik nem végezték el az egyetemet.(tisztelet a kivételnek).

miért kérded!?

2011. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Csak a hulyek.
2011. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Igen, többnyire tanultabbnak tartják magukat, és ezért a saját mércéjük szerint automatikusan jobbnak is.
2011. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

Mivel sem az egyetemet végzettek, sem az egyetemet nem levégzettek nem tartoznak külön fajhoz, ezért a kérdésed hülyeség.

Van olyan, aki lenézi a másikat, ha nincs diplomája, és van olyan is, aki nem.


Nekem van egyetemem, és alapból nem nézem le, akinek nincs, de aki hülye (primitiv), azt igen.

2011. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Némelyik a család miatt tanult ott ahol, akiket én ismerek átkozzák azt a napot, mikor az egyetemet/főiskolát végzett családba születtek.
2011. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Én is egyetemet végeztem, de abszolút nem zavar hogy másnak milyen van, sőt, a kapcsolataimat sem ez határozza meg.

Az egyik pasimnak érettségije volt a barátnőm szakmunkás.

2011. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Vannak sokan. Csak nem okosabbak attól, mertha belegondolnak, akkor sokszor egy OKJ-s papír többet ér. Hallottam már olyan párról ahol a nőnek jobb a fizetése, de a férfinak magasabb a végzettsége. Hatalmat éreznek felettük, hogy te kis paraszt, menj vissza a földre kapálni... Sajnos ilyenek az emberek
2011. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek igen. De azért nem mindenki.


Egyszer randiztam egy sráccal, ő fejtette nekem ki, hogy ő nem járna olyannal, akinek nincs legalább egyetemi végzettsége (nekem akkor folyamatban volt az egyetem, úgyhogy velem kivételt tett). De ne legyen jogász azért, mint ő, mert az az egyetemek közt a "legjobb", és ő akar lenni a családban az ész... :D

2011. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Persze tisztelet a kivételnek
2011. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Párom apja ilyen, lenézi a szakmunkásokat... Így engem is...
2011. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!