Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemet vegzett emberek...

Egyetemet vegzett emberek lenezik azokat, akik nem vegeztek el az egyetemet? Mas szinten kezelik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 17:29
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
84%
Vannak akik lenézik, vannak akik nem. Akik lenézik, azokkal nem kell foglalkozni.
2011. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
Ennek semmi köze az egyetemi végzettséghez.
2011. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

Én nem végeztem egyetemet,mégse nézett le soha senki emiatt.

Szerintem normális ember nem néz le emiatt snekit

2011. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Én nem nézek le őket. Sőt. Az ember akire felnézek sem végzett egyetemet.Na bumm.
2011. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
nézem*
2011. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen.

Mikor megismertem a feleségem, nekem főiskolai végzettségem volt, neki érettségije. Aztán megcsinálta az egyetemet (ELTE ) (végigbukdácsolt, puskázott, én írtam a szakdolgozatát, stb.) és ott összefutott egy iszonyú prűd és sznob tanárral, aki totál megváltoztatta. Teljesen kifordult magából, teljesen más dolgokat tartott fontosnak mint azelőtt, ami előtte elfogadott volt, azt elutasította, rideg, számító és érzéketlen lett, stb. A szeretet és a természet szeretete, az addigi értékek mind eltűntek az életünkből. És igen, attól kezdve lenézett engem is, pedig az én hátamon jutott el idáig.

Most válunk.

2011. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Azert kerdezem,mert van egy ismerosom,akit nem regota ismerek es eleinte nagyon kedves volt,de azt kezdem erezni,hogy felsobbrendunek erzi magat,azert,mert o egyetemet vegzett. Nekem erettsegim van.

Persze tisztelet a kivetelnek!

Varom meg a valaszokat!

Koszonom.

2011. ápr. 26. 20:18
 18/22 anonim ***** válasza:
88%

Általában véve van bizonyos lenézés, de ez szaktól is függ.

A legstátuszbuz.ibb az orvos és a jogász szak, meg az ilyen filozófiával/irodalommal foglalkozók.

Természettudományos szakokon is gyakori, de ott inkább csak elszigetelten.

(nobeldíjmániás közösségek, van ilyen :D)

2011. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Iskolai végzettségtől függetlenül vannak beképzelt emberek. Nem érdemes idegeskedni miattuk.
2011. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 eviciqee válasza:
én otthonról azt tanultam, hogy fontos az iskola. be is iratkoztam a környék legjobb liceumába, aztán megismertem embereket a gyengébb licikből, persze értelmesek voltak, beszéltünk könyvekről, elméletekről, de lehetett velük hülyéskedni is. s sokkal jobban éreztem magam velük, mint a sok tanulásmániással a sulimból. itt rájöttem, hogy nemsok értelme van a lenézősdinek, s a fejben lehet valami papír nélkül is.
2012. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!