Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legfurcsább/viccesebb/kellemet...

Legfurcsább/viccesebb/kellemetlenebb hely ahol nagy wcztetek?

Figyelt kérdés
Mindenkivel előfordul, hogy rosszkor, rossz helyen jön rá... Nektek milyen élményeitek, storyjaitok vannak ?
2011. máj. 3. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem történt még ilyen azelött.

30 éves vagyok. már éreztem hogy fel van keveredve a gyomrom, és nálam ilyen ritkán volt. aztán a sógorom elhívott egy olcsó bútorüzletbe. a gyerek bekakilt, tisztába kellett tennem. a wc tele volt ezer emberrel, és nekem rögtön wc-re kellett mennem, iszonyt csikarás. párom befelyezte a gyerek pelenkázást, én meg ezer ember fül hallatára nagy pukizások között a full koszos wc-n voltam kénytelen könnyíteni.

2011. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A bergeni leprakórházban (múzeum). És olyan réginek tűnt az a budiajtó meg a kilincs. Kissé nyomasztó volt, de ha menni kell, akkor menni kell. :D
2011. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Az Olümposzon. Úgy nézett ki a vécé, hogy a hegyoldalba állítottak egy kis dobogót, ami vízszintes volt és vécé méretű, középen egy nagy lyukkal. Arccal az emelkedő felé kellett csinálni, a cucc meg lefolyt/legurult a hegyen.

Eddig vicces.

Az már kevésbé, hogy a takarást úgy oldották meg, hogy csináltak egy "baldachint", azaz volt négy oszlop, köztük függöny. A pihenőháztól simán be lehetett látni fölül.

Ráadásul mivel olyan magasan voltunk, hogy nem igazán volt már növényzet, a szél folyamatosan fújt és lengette a függönyöket.

Hogy soha nem felejtem el, az egészen biztos :D

2011. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teszkóban. Jó, annyira nem durva hely, de nagyon féltem, hogy valaki meghallja vagy ilyesmi, olyan ideges voltam emiatt, hogy még fél óra múlva is remegett a kezem.
2011. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy plázába volt ilyen élményem. Busszal jártam suliba és már félúton éreztem, hogy dolgozik a hasam. Ettől annyira pánikba estem, hogy lassan már hányingerem is lett ( ami szerencsére elmúlt) Suli előtt el"menekültem" a plázába mert ilyenkor ott még úgy sincs ismerős, illetve korombéli. Majdnem el is késtem miatta a suliból. Szerencsére egyéb hasonló nem történt velem :D
2011. máj. 3. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pont nem rég suliban volt egy ilyen eset. Annyira cikinek érzem, de hát ha menni kell, akkor menni kell. Próbáltam az épület legeldugottabb wc-jét megkeresni, de már kb futottam. Reméltem, hogy a görcsök alábbhagynak de csak egyre durvább lett... (ráadásul közben összefutottam egy ismerőssel, így 3 perces kötelező bájcsevej, ami egy órának tűnt) Iszonyatosan ritkán van ilyen nálam, és nem is tudom mitől jön. Szerencsére nem volt bent senki, igyekeztem minél gyorsabban megszabadulni a fölöslegtől, néhányszor lehúztam közben a wc-t hogy ha bejönne valaki ne fulladjon teljesen meg, aztán miután végeztem, sebes léptekkel távoztam, és mintha soha semmi bajom nem lett volna. Pedig attól a csikarástól aztán kapartam a falat, vagy 8-szor kivert a víz és egyebek :D


Ami most így eszembe jut, és leges legkellemetlenebb volt, az egy biciklitúra volt. Pont az utolsó km-kben jött rám, mielőtt hazaértem volna, olyan gyorsan életemben nem tekertem mint akkor. Ha valami, akkor az tényleg egy másodpercen múlt :)

2011. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi buliban egy diszkóban rámjött a hasmenés, többször is ki kellett mennem. 2 darab lányvécé volt hosszú sorokkal, egyrészt várnom kellett másrészt a szagból az utánam következő nyilván rögtön levágta, mi van. A kintiek lehet azt hitték, csak a sörtől járok pisilni.


Tescoban, plázában is kakiltam már, de ott nem volt olyan gáz, általában igyekszem halkan megoldani, amikor kolis lettem ott is próbáltam nem feltűnően csinálni, na de ha menni kell, menni kell,. A nyári táborokban is egész nyugodtan kotlottam miközben a szomszédban gyerekeket pisiltettek, csak a kaszáspók-szurkolók nem hiányoztak annyira.


Barátoméknál félek mindig kakilni, szar a wc-jük, néha nem telik meg a tartály és nem lehet lehúzni, olyankor vagy fel kell mászni és megcsinálni, vagy fürdőből vizet hozni. Mielőtt ráülök inkább megnézem a tartályt, van-e benne víz.


A szigeten amikor 1 napot voltam hajnal felé jött rám az inger, de az egész éjjeli piszkot-hányást-kakit-szemetet tartalmazó toi-toi-okba képtelen voltam kinyomni, gondoltam majd később máshol.

A baj az volt, hogy még a héven és a hetesen megvoltam, na de nyár lévén nem Pesten aludtam, hanem 140 kilométerrel odébb, otthon. Nyilvános wc még nem volt nyitva, a távolsági buszon majd meghaltam, gondoltam ha beér húzok a nyilvánosba az állomáson, de végül akkorra kicsit elmúlt és 15 perc alatt otthon voltam.

2011. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!