Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Régen is presztízskérdés...

Régen is presztízskérdés volt, hogy van-e valakinek barátnője/barátja fiatal korban?

Figyelt kérdés
Miért egyre felnőttesebbek a gyerekek?
2011. máj. 3. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

miért ma az ?

felnőtesebbek ? hisz 19. századba 8-7 éves gyerekeket gyrába küldtek dolgozni, hogy eltudják tartani a családot...

nem általánosítanék szerintem személye válogatja ismerek olyan 18 évest aki 10 éves szinten van :D

2011. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, ez mindig sarkalatos pont volt, azt szimbolizálta, mennyire vonzó, kelendő a nő. akkor ez nem is annyira a szex miatt volt lényeges, sokkal inkább azért, h ne maradjon pártában. ez már kevésbé fontos, hiszen egy nő egyedül is boldogulhat, fiatal korban sem feltétlenül a férjkeresés a cél. a most a szexualitás terén szállnak ringbe a versenyzők. az a menő, ha a lány idősebbnek látszik és - ami a testiséget illeti- úgy is él, mint egy "felnőtt"
2011. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Régen ha egy huszonegykét éves lány még nem ment férjhez, az vénlány maradt, a család szégyene.

Ahhoz, hogy 15-16, legkésőbb 18 éves korban házasodjanak, nyugodj meg, előtte "pasiztak". És akkor is voltak ilyen "ribik", aki mindenkivel összefeküdtek.

Annyi a különbség, hogy lapítottak, mint sz*r a gazban, mert tudták, hogy ez elítélendő és kifelé azt mutatták, hogy erényes életet élnek.

És ma is sokan vannak olyanok, sőt a többség olyan, hogy nem fekszik össze fűvel-fával. Csak velük senki nem foglalkozik (megjegyzem, a srácok sem).

2011. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor is igy volt es meg sokkal jobban, mint ma, mert regen egyaltalan nem fogadtak el, ha egy no nem akart hazasodni. Latod, hogy meg a mai napig is sokan furcsan neznek az ilyen eltero gondolkodasu emberre. Ma azert tobbet megengedhet az ember, nem kell olyan szinten ahhoz alkalmazkodni, amit a tarsadalom diktal, ahogy regen kellett. Szerintem regen mind ferfiaknak, mind noknek "szegyen" volt, ha nem hazasodtak meg, mert az azt jelentette a tobbi ember szamara, hogy valami gond van veluk, nem kelendoek.
2011. máj. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és ma is szerintetek ez prsztizskérdés?
2011. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor általánosba jártam már felsőbb osztályokba is azt beszélgettük ki csókolózott már, meg kinek van pasija, pedig 26vagyok, ez most csak annyival egészült ki, hogy azt beszélgetik ki kivel feküdt már le.
2011. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!