Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szólogatnak be a fiúk/fé...

Miért szólogatnak be a fiúk/férfiak az utcán? Azt hiszik, hogy ez menő?

Figyelt kérdés
csak mert engem kifejezetten idegesít, hogy mindig valaki beszól :@ 16L
2011. máj. 3. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
mit szólnak be?
2011. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hogy öltözködsz???
2011. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem is.Elég zavaró.A buszon az utcán meg a dolgozó emberek a dudáló autók/kamiónok,az ovodába az apukák stb..

Én is 16 éves lány vagyok és egyáltalán nem kihívó öltözék stb.. főleg nem télen mikor bevan öltözve az ember..És az a 'poén' hogyha a barátommal vagyok se zavar senkit sem a fütyülgetés meg beszólogatás.

Egy szóval: IDEGESÍTŐ.

Ha valaki már ennyire kivan 'éhezve' valakire akkor menjen haza a 4 fal közé vagy áljon meg a sarkon.. :))

2011. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tök normálisan öltözök

pl ma: farmer, fehér poló (de nem olyan amiből mindenem kivan), szürkés műbőrdzseki, meg balerinacipő

hát igy sziszignek (nem tudom hogy mondjam) meg magyaráznak állandóan

nemrég az utcánkban volt egy csomó munkás ( valami vakolatot csináltak) és csak a szemetet vittem le, akkoris mondták a magukét

már teljesen kikészítenek

2011. máj. 3. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
tavaly, 7 hónapos terhesen is megnéztek...komolyan, annyi gusztustalan alak mászkál az utakon, hogy nemigaz!Pedig jó nagy, gömbölyű pocakom volt, és mivel nem híztam sokat, egyértelmű volt, hogy babás vagyok...vicces...ja és 27 vagyok:)
2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak nem igazán értem, hogy ilyenkor mit hisznek, hogy ez bejön valakinek?
2011. máj. 3. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
egymás előtt villognak csak, azért, hogy nehogy buzzancsnak gondolják őket
2011. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de néha még akkoris beszól valaki, ha egyedül van, bár az gyakoribb hogy csoportosan támadnak xd
2011. máj. 3. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

náluk ez a menő. egymás közt.

nem hinném, hogy akárki leáll velük csak azért, mert füttyögnek neki az utcán.

szánalmas, ez tény. de fel se vedd. vagyis inkább kezeld úgy mint egy bókot, ami kevésbé szofisztikált módon érkezik :D


nyugi, nekem is fütyülnek, meg bámulnak, pedig kifejezetten gyalázat ahogy kinézek. nekik mind1, ha odatennél egy homokzsákot, amire ráadsz egy tangát meg egy melltartót, akkor azt is hosszú percekig bámulnák, és udvarolnának neki, csak dolgozni ne kelljen :D

2011. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!