Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Homoszexuálisokkal szemben...

A Homoszexuálisokkal szemben a hetero férfiak vagy nők az elutasítóbbak?

Figyelt kérdés

Az alapfeltevésem az, hogy a nők, -mint általában- ezen a téren is toleránsabbak.

Ez igaz lehet?


2011. nov. 1. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de a homoszexualitásnak se a férfi, se a női formája nem vált ki belőlem semmilyen indulatot. viszont a hetero férfiak nagyon ki tudnak akadni a homoszexuális férfiakon, én ezt vettem észre. :D
2011. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bazsii05 válasza:
hát ez természetes
2011. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem ettől függ.

Szerintem mindenkinek a magánügye az ilyen tipusú orientáció, viszont azok irritálnak, akik divatból ellene vannak. F/19

2012. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ugy érzem hogy ez természet ellenes, most gondolj csak a "prájd" résztvevőire kigyúrt csávó rózsaszín

Tütüben táncikál ,meg aztán ott van a dagadt börfecskés csávó xddd szerintem undoritto... Ugylettek az emberek teremtve hogy férfi+nő=gyerek 👶 ez az élet rendje

2018. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!