Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A környezetetekben élők közül...

A környezetetekben élők közül a férfiak, vagy a nők a hazudósabbak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemtöl függetlenül,vegyes.
2011. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Ismerek egy nagyon hazudós nőt, de az már beteges.


De a felmérések szerint a férfiak többet hazudnak, de ezt nem tudom neked bebizonyítani :D

2011. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nők.
2011. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Több nő ismerősöm hazudik, viszont egy pasi áll az élen a hazugságok sűrűségét és nagyságát tekintve. Az összes ismerősöm (nők, férfiak együtt) 1 havi hazugságait összeadva sem érnék el azt, amit az a "kedves" férfi ismerősöm 1 hét alatt produkál.
2011. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Nagyrészt csak megérzés alapján tudom, hazudik-e. Mivel csak kollégák, messziről jött ember meg azt mond, amit akar...

Közvetlen közelemben inkább férfiak dolgoznak döntő többségben. Valszeg ők lódítanak többet, de mivel ők vannak 80% arányban a nőkkel szemben...

Viszont azt bizton állíthatom, a nők a legálszentebbek és bennük lehet legkevésbé megbízni.

2011. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Munkahelyemen főleg a nők. Viszont az okok is mások. Nálunk a férfiak két esetben hazudnak: ha valami kellemetlen dolgot el akarnak tusolni, vagy ha ki akarnak deríteni valamit (pl. "Ja, én erről semmit sem tudok...")

A nők viszont pusztán egymás közötti szemétkedésből is hazudoznak, hamis pletykákat terjesztenek.


21/F

2011. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15:13

Az a "kedves" ismerősöm erre rácáfolna. Hidd el, sajnos a férfiak között is vannak ilyenek, bár tény, hogy kevesebb az olyan, akire a tipikus szarkeverés lenne a jellemző. Ráadásul ez az ismerősöm egy idő után már el is hiszi a hazugságait... :/ Én még ennyire rosszindulatú emberrel nem találkoztam.

2011. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Tök mind1 szerinted ki hazudik jobban, az nem jelenti azt, hogy úgy is van, csak hogy te arra a következtetésre jutottál.

De ha már a kérdést feltetted, gondolkozz el azon, hogy kik tudják jobban színlelni a hazudást, és ennek függvényében mérlegelj szerintem :))))

2011. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

*színlelni, hogy igazat mondanak


Bocsika, elírtam.

2011. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben a férfiak, kezdve az apámmal.
2011. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!