Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A törökök és a lengyelek mért...

A törökök és a lengyelek mért szeretik annyira a magyarokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Talán mert egy fokkal normálisabbak, mint a slotákok, a szarbek, meg a románok.


Amúgy azért, mert a lengyeleknek anno mi nyújtottunk menedéket a II. világháború alatt, a törökök meg itt voltak 145 évig, azért szeretnek minket (csak Egert ne említsük nekik,mert morcosak lesznek :DDDD )

2011. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Azért, mert e törökök úgy látják Magyarország megszállását, hogy egy jó kis buli volt. Ők nem tudják, hogy mennyire szétverték az országunkat. (Pont úgy, ahogy mi gondoltunk a magyar "kalandozó" hadjáratokra.)

Egyébként meg sok közös van a két népben, egy darabig együtt éltek, népművészeti dolgokban, van egy rakat török eredetű szavunk, stb.


A lengyelek meg azért, mert a két ország a történelem folyamán sokszor volt hasonló helyzetben, és sokszor segítették ki egymást (nem csak a II. VH-ban).

2011. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A törökök azért szeretik a magyarokat, mert úgy tartják, hogy rokon népek voltunk valamikor még nagyon régen (ezért van pl. Attila név a törököknél is)
2011. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

13:53-nak

"Talán mert egy fokkal normálisabbak, mint a slotákok, a szarbek, meg a románok."


Te tudod egyáltalán mit beszélsz?szerintem a románokkal sincs semmi baj,csak hát sajnos a románokat sokan elitélik,pedig én ismerek elég sok román embert és nagyon rendesek,nem tudom hogy te ismersz-e,nekem nem ugy tünik,amugy nem itélhetünk el egy egész nemzetiséget azért mert abból a nemzetiségből talán 1 emeber nem annyira normális,és ez a probléma minden országban fennál,nem csak a szlovákoknál,a szerbeknél,vagy a románoknál.

2011. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

14:09-nek.


Igen, pontosan tudom. Volt szerencsém mindhárom országhoz már eddigi életem során, úgyhogy tapasztalatból beszélek. Aki magyart ver, nem tekintem barátomnak. Elég szomorú, hogy te igen.

2011. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
14:16 Az aki az én barátom az nem vert még magyart,ezért tudom barátomnak tekinteni.És egy verekedés nem egy oldalu.Viszont nem tartom én sem szépnek azt hogy ha valakik azért verekednek mert az az ember román vagy magyar
2011. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!