Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha külföldi számról hívnak...

Ha külföldi számról hívnak itthon, az nekem is pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
Pl. külföldi vezetékesről felhívják az én vezetékesemet vagy külföldi mobilról a mobilomat.
2011. máj. 7. 11:56
 1/8 anonim válasza:
Nem, neked semmiképpen nem kerül pénzbe. Mindig az fizet, aki hív.
2011. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csomagodtól függ, a szolgáltatótól kérdezd, manapság már nem divat, de nagyban függ attól hogy honnan hívnak.
2011. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát több európai országból várok hívást, állásra jelentkeztem.
2011. máj. 7. 12:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, ha te pl T-mobilos vagy és külföldről is egy t-mobilostol kapsz hívást azért nem kell fizetned, de ha te hívód akkor kell mert használod az ottani szolgáltatóét IS használod szóval egyértelmű hogy többe kerül. Ha más szolgáltatóról hívnak akkor valamit neked is kell fizetned.
2011. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Hát mondom, hogy nem kell fizetni! Ne vezessétek félre a kérdezőt! Engem is hívnak Romániából, Németországból (mobilról és vezetékesről), és Londonból mobilról. Soha nem jelent még meg az a számlámon, hogy az ilyen hívásokért nekem is felszámoltak valamilyen összeget. Már pár éve hívnak ezekről a helyekről. Hidd el kérdező, nem kell fizetned!
2011. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha MO-on magyar toronyhoz csatlakoztal, akkor neked nem kerul semmibe a hivás fogadás. Barhonnan jojjon is az.


(Határ mentén szokott lenni, hogy fizikailag MO-on vagy még, de ha a mobilod a kulfoldi toronyhoz kapcsolodik, es hivnak, akkor mar romaing-olsz es ebben az esetben fizetned kell. EU-ban ezt egysegesen szabalyoztak, ugy tudom 59 Ft / perc a roaming hivasfogadas.)

2011. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én Svédből telefonálok napi szinten. Mobilról [conviq] hívok vezetékest és mobilt és nem vesz le semmit!
2013. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Ha valaki Kanadàból,mobilról hív magyarorszàgi mobilt,akkor azért kinek kell fizetnie?

2020. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!