Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szóval az van hogy pszichológu...

Szóval az van hogy pszichológus akarok lenni és nem tudom hogy ehez mien egyetem vagy főiskola van? 13/L

Figyelt kérdés

mégcsak 14éves vagyok denagyon szeretném tudni.

Válaszokat előre is köszi .:D


2011. máj. 7. 21:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

"Amugy figyi tudok helyesen írni ha akarok magyarból is szín 5-ös vagyok enniy......"


Ebben a mondatban 6 helyesírási hiba van.

2011. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Már néztem ezeket az oldalakat de nem igazán értem ezeket hogy pl.ELTE meg ilyenek :S

esetleg egész iskola nevek lécii :A

2011. máj. 7. 22:21
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

22.15-ös

Ismerős neked az kifelyezés, hogy írónija? ;)

2011. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ajh valaki nyögjön már ki egy iskolát -.-""""""""""
2011. máj. 7. 22:35
 15/22 anonim ***** válasza:
58%
Igen ismerős.xD Amúgy szerintem nem kell tökéletes helyesírás, ahhoz, hogy egy ember pszichológus legyen.
2011. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Itt nálunk van egy kisegítő, oda felvételt nyerhetnél.
2011. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
Tökéletes talán nem... de azért ez általános alsó tagozatába is kevés, nem egy egyetemre.
2011. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

Mit nem értesz rajta? Ezek egyetemek. Van az országban egynéhány ilyen intézmény, ahol van pszichológia szak, hadd ne soroljam fel az összeset, a felvin meg lehet nézni, hogy melyik egyetemeken van ilyen képzés.

Viszont hadd kérdezzek már valamit: MIÉRT szeretnél pszichológus lenni? Tényleg érdekelne a válaszod.

De engedj meg egy jótanácsot: ne legyél pszichológus, legalább is a dolgok mostani állása szerint én ezt nem javasolnám neked, mégpedig nem is azért, mert botrányos a helyesírásod, hanem azért, mert nincs türelmed az emberekhez. Úgy gondolod, hogy akik majd járni fognak hozzád, mint pszichológushoz, ők nem fognak kritizálni? Hidd el, hogy fognak. A fejedhez vágják, hogy te ezt nem értheted, meg egyáltalán, honnan veszed, hogy te tudod, mi a jó nekik, meg az "aki még nem volt ilyen helyzetben, az mit tudhat erről" című szöveg, stb. Arra is így fogsz reagálni?

Volt szerencsém megfordulni már pszichológus rendelőjében (ahol többen is dolgoztak), hát mit ne mondjak, volt jópár ilyen igazi tenyerestalpas paraszt a váróban, hozzájuk is lenne idegrendszered? Nem csupa kedves, udvarias, művelt ember jár pszichológushoz, hanem bizony rengeteg olyan ember, aki bunkó is, és makacs, mint az öszvér. Lenne neked hozzájuk türelmed?

2011. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

mire te oda jutsz, már teljesen más lesz a felállás, mert ugye éppen átszervezik az egyetemeket, szóval most tök feleslegesen mondunk neked egyetemet, de egyébként nem olyan nagy titok, hogy szinte minden nagyobb egyetemen létezik pszichológia szak ... tök mindegy .. ELTE, KRE, SZTE, stb.

Viszont valóban a magyar elsődleges oda, szóval abból nagyon nyomulni kell. De azért azt is tudd, hogy Maon a pszichológus-képzés katasztrófális sajnos, rengeteg helyen igen sok melléfogással, keverve vallással, művészetekkel, szóval ha a pszichológia érdekel, akkor már most megmondom, hogy csalódni fogsz, mert nem igazán azt fogod kapni, amire számítasz. Sajnos nálunk a képzés még gyerekcipőben is jár és deformált is meglehetősen.

egy pszichológus

2011. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

22:40

Előszöris nem ismersz..-.-"

ne oktass ki

és van türelmem csak rohadtul nemértem azt amikor a helyesításról kezdenek el nekem dumálni és én nem ezt kértemm.Van egy csomó válaszoló de persze egyse se írta le nekem a választ.Maradjunk ennyiben..

2011. máj. 8. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!