Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kit szabad ismerősnek jelőlni...

Kit szabad ismerősnek jelőlni a facebook-on?

Figyelt kérdés
Volt már olyan izé... aki (inkább amely) ezt válaszolta: Hát te meg ki vagy?
2011. máj. 8. 15:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem volt, egyszerűen nem jelölt vissza.
2011. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Logikusan azt, akit ismersz.

Max. ha nem ismer, akkor nem jelöl vissza.

Nekem ilyet még nem írtak.

2011. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én csináltam egy kamu kovács pistike accot, se kép, se semmi adat, és simán volt aki bejelölt.

Ennyit erről.

2011. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

sokan csinálnak amúgy kamuprofilt, főleg akiknek gyakran van rendőrségi ügyük, mert manapság a rendőrök egyik kednec forrása is a facebook a kapcsolatokat illetően

nekem pl volt is ügyem (sértettként), és a nyomozó kapásból az illető iwiw-jét és facebookját nézegette át kezdésnek, és akiket ott talált gyanús elemeket, azokat sorra beidézgette


egyébként kérdésedre még annyi, hogy vigyázz a jelölésekkel, egyrészt ha ismeretleneket jelölsz be és jelentik, kitiltanak elég hamar (komolyan!), másrészt ha ismerős is, de túl sok a napi bejelölésed száma, szintén először csak 2 napra, aztán 4 napra, aztán meg végleg letiltják a profilodat. én barom is neki álltam mindjárt keresgélni az ismerősöket, amint meg lett a regisztrációm, aztán jól kitiltottak 2 napra.

eszméletlen agresszív stílusban kapod a figyelmeztetéseket, szóval én aztán meg ott is hagytam az egészet, mert nem hiányzik (tipikus amerikai tripák mentalitás tapasztalható egyébként)

2011. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

15:51

Én volt olyan nap amikor bejelöltem 20-30 ismerőst is és nemhogy nem tiltottak ki de nem is kaptam soha figyelmeztetést.

2011. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt mondjatok meg, hogy mi lesz akkor, ha bejeloltok egy ismerost. Valtozik a kapcsolatotok ettol a valo eletben? Nem. Akkor mire jo ez az egesz? Foleg ha olyan felszines kapcsolatrol van szo, hogy nagy esellyel a masik visszakerdez, hogy "ki vagy?"...
2011. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A választ mindenkinek köszönöm. A legutóbbinak ÓRIÁSI gratuláciom.

A kapcsolatszerzés kitalálójának javaslom: Jobbítson találmányán,mert a fényképek alatt ez van írva: Név,ismerősök száma,MEGJELÖLÉS. Ha nem szabad,akkor minek? Ezért is gratuláltam fentebb.

2011. máj. 9. 08:28
 8/13 anonim ***** válasza:

21:55

ez csak egy játék, nem több, bár mondjuk nekem volt annyi előnye, hogy rég elveszettnek hitt külföldi ismerőseimet megtaláltam rajta, akiket más módon biztos nem sikerült volna, mert azóta ráadásul más földrészen is él stb

szóval ennyi előnyt látok benne, de azokat én sem értem, akik az egész napjukat képesek ott tölteni, és írogatni a hülyeségeket

2011. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A Facebook nem kapcsolatok teremtésére való. Legfeljebb a kapcsolatok fenntartására.

Mint pl. az előző is írta, ha messze éltek egymástól (nekem is van rengeteg külföldi barátom), akkor ott tudtok levelezni, chatelni stb. De tökismeretleneket, vagy olyanokat bejelölni, akikkel max. köszönő viszonyban vagy, tényleg teljesen értelmetlen.

2011. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18:38: kulfoldon elek. Ha valakit ismerek, akkor tudom az email cimet vagy megszerzem az elerhetoseget. Ha nem vagyunk olyan viszonyban, hogy tudjam az email cimet, akkor nem vagyunk kozelebbi viszonyban, akkor idegen embereket minek nezegessek ilyen oldalakon? Ugyis mindenki csak a jot irja ki meg fenyezi magat. Van olyan rokonom, aki mar evek ota elvalt, megis fent van, mintha hazas lenne, a kepeket sem vette le, hogy az ismerosei nehogy elkezdjenek rola beszelni. Kepmutatas ez az egesz FB es max. a kitalalojanak jo.
2011. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!