Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kit szabad ismerősnek jelőlni...

Kit szabad ismerősnek jelőlni a facebook-on?

Figyelt kérdés
Volt már olyan izé... aki (inkább amely) ezt válaszolta: Hát te meg ki vagy?
2011. máj. 8. 15:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ha valakit ismerek, akkor tudom az email cimet vagy megszerzem az elerhetoseget."


Az is egy módszer.

Nem mondtam, hogy nincs alternatíva. Csak hogy erre való a Facebook.

2011. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Meg azert, mert az emberek sok idot toltenek ezzel. Addig sem gondolkodnak. Nem vagyok nagyon tarsasagi ember, nem vagyok a technika ellen sem, de ha egy ilyen FB-os ember kidugna a valo vilagba az orrat ujra, akkor rajonne, hogy mennyivel jobb. Miert eli meg a baratsagait helyette a virtualis terben? Na mindegy, mindenki arra pazarolja az idejet, amire akarja.
2011. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyértelmű,hogy senki se lát a másik ember fejébe . Valamely dolgot látva talán csak egy embernek jut eszébe (sokak közül),hogy azt nem csupán szórrakozásra,vagy más módon saját javára,hanem a másik ember hasznára is,sőt elsősorban arra lehet használni (pl.:www.osys.hu/biromiklos) Azért is kértem mindenkitől az e-meil-jét,hogy összefoglalót kűldhessek neki És ezért kaptam a fejmosást még dúrvább formában is. Persze úgy kell nekem,mért nem hallgattam Jézusra:"Gyöngyeiteket ne dobjátok disznók elé,netán nem tudnák mire való,és sárba tiporják. Aztán megfordulnak és széttépnek titeket" Hát ez eddig még nem történt meg,hála Istennek. Remélem ezután se lesz úgy.
2011. máj. 12. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!