Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan haragszik...

Szerintetek jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom (csak barát, én lány vagyok), évek óta ismerem.

Azt tudni kell rólam, hogy alapvetően a férfiakhoz vonzódom, de el tudom képzelni, hogy egyszer kipróbáljam egy nővel is. A barátom ezt tudja is.

A munkahelyemen van egy nő, aki nagyon szimpatikus számomra és valahogy keresem a társaságát, szeretek a közelében lenni. Ezt elmondtam a barátomnak és ő most azt hiszi, hogy "szerelmes vagyok" abba a nőbe, pedig szó sincs erről. Azóta nem hajlandó velem szóbaállni, nem veszi fel a telefont, letiltott MSN-en, tehát teljesen eltűnt. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?


2011. máj. 9. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék különösebben a sráccal. Akár okkal, akár ok nélkül, de nagyon előítéletes. Lehet, hogy másban is ennyire merev. Ha visszatér, azért nem haragudnék rá, de barátságnál több nem lenne. Persze ez csak az én véleményem.
2011. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tetris ***** válasza:
Félreértett valamit az a tökfej. Ha van emilje, azon próbálkozhatnál! Vagy közös ismerős által felvenni vele a kapcsolatot.
2011. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak Te gondolod, hogy csak barátok vagytok? Nem lehet, hogy ő tényleg szerelmes beléd, és féltékenységből hisztizik most emiatt?
2011. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is féltékeny..
2011. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ha annyira szeretném továbbra is barátomként, akkor sms-ekkel sokkolnám szerintem, ha másra nem reagál...

Nekem ez a mások által össze-vissza keresgélni dolog sosem jött be, és fordított esetben én is utálnám.. az sms-eket meg úgyis elolvassa, hiába nem reagál rá... hisz, ki nem olvassa el, ha már megkapta?? :)

2011. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem tennék. Had durcizzon, lehet csak féltékeny
2011. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan haragszik. Rád is, meg saját magára is, hiszen degeneráltságod miatt elúszott egy jó parti, egy új magyar család...
2011. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy biszex vagy, más dolog, hogy a párodnak áradozol egy másik iránti vonzalmadról.
2011. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a párom! Direkt írtam, hogy csak barát, haver.
2011. máj. 10. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs. De akkor is marad a féltékenység.
2011. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!