Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte minden nagy divattervező meleg?

Figyelt kérdés

De ezt a kérdést kiterjeszthetném úgy is, hogy minden nagyobb művész szinte tök egyértelmű módon meleg?


Miért van ez az összefüggés?


De most ne homofób beírogatások legyenek, hanem én tényleg az OKOKRA vagyok kíváncsi!


2011. máj. 10. 06:49
 1/6 hollófernyiges ***** válasza:
Na most el tudsz képzelni egy _normális_ pasit aki azzal tölti az idejét hogy női ruhákat tervez?
2011. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát most lehet az akár fiú/férfiruha tervező is sztem ... csak ez tényleg annyira egyértelmű, hogy eszméletlen, de persze lehetne még területeket említeni bőven


(egy időben modellkedtem, na azt képzeld el, hogy kivétel nélkül az összes fiúmodell-fotós meleg volt, még amelyikről az elején nem is ez jött le, arról is kiderült később ... izgi az élet na)

2011. máj. 10. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nekik különleges szépérzékük van.
2011. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát annyi igazad lehet, hogy mondjuk az én esetemben is jobban tudta, milyen egy szép beállítás egy fiú modellképen ... szal ezt elismerem, de hát ugyanezt egy lány is tudná, nem? mégse volt női fotós.


jó hát engem nem zavar (sokakkal ellentétben, akik fújjogtak ott), csak annyi ellenérzésem azért támadt, hogy egy tudtam, hogy egy meleg gyönyörködik a meztelen testemben, amikor éppen aktfotózás volt, nemtom, ez azért olyan furcsa volt, mert nem lehetett nem érezni, ahogyan legelteti rajtam a szemeit

2011. máj. 10. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ők másképpen látják a világot, valószínű nőiesebb agyuk van, tehát a szépérzékük is fejlettebb, de ugyanakkor a tervezéshez pedig a férfias agy kell, és az is megvan nekik. Olyan mintha női és férfi agyuk is lenne egyszerre:-)
2011. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ez érdekes egy meglátás :)))))
2011. máj. 11. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!