Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyetek szerintetek?...

Mit tegyetek szerintetek? Sajnálom szegény srácot, még ha meleg akkor is!

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akinek van egy egyetemista meleg mostoha tesója. Ritkán találkozom a sráccal, mert elég zűrös ügyei vannak. Most is csak egy DVD miatt találkoztunk. A srác azzal henceg, hogy minden nap ad a meleg gyereknek egy pár pofont és persze azzal, hogy néha ha nem akar masztizni akkor lesz.patja magát vele ha nincs otthon senki. Szerintem undorító, de érdekes mód akik előtt mesélte (vele egy IQ szinten lévő haverok) azt mondták, hogy jól teszi, stb. A srác tudja, hogy nincs barátnőm és kitalálták a többiekkel, hogy miért nem megyek át én is kicsit pótolni a barátnőhiányt. De volt olyan aki mondta, hogy majd átmegy ő és megtanítja a kis b.zit mi az ha tényleg pasival van. Szerintetek tényleg igaz amit mond? Én nagyon sajnálom a srácot. Ráadásuk a DVD-ért majd át kell mennem hozzá. Mit csináljak szerintetek? Én arra gondoltam, hogy vhogy segítek a meleg srácnak, de nem tudom hogyan. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt tényleg meg teheti, stb. Van vmi hasznos ötlet? TI mit tennétek?
2011. szept. 1. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Te mindent elhiszel amivel etetnek?
2011. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Az eszedbe se jutott, hogy lehet a meleg srác azért hagyja, mert élvezi? Igen, van ilyen :P
2011. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Eszembe se jut, mert egy elég agresszív gyerekről van szó. És nem hiszek el mindent, de belőle kinézem simán.
2011. szept. 1. 14:03
 4/15 A kérdező kommentje:
És TANÁCSOT kérnék!Kösz! Vagy azt írjátok ti mit tennétek.
2011. szept. 1. 14:03
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Én nem hinném el amit mondanak nekem idióták, ezáltal nem foglalkoznék vele.
2011. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
37%
Én a helyedben elmennék és megnézném, hogy tényleg megcsinálja-e. Aztán ha igen keresd meg iwiwen és írj neki, hogy akarsz neki segíteni. Ez talán jó, bár a fene tudja hogy venné ki magát miután lesz.p téged.
2011. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
72%
Hát ha igaz, akkor bűncselekmény amit csinál, de jogos a felvetés. Mi van ha a srác szereti is csinálni? Erre is érdemes gondolni, de azt kérted írjuk meg mit csinálnánk. Én mindenképpen kideríteném, hogy igaz-e. Aztán ha igaz, akkor nem tudom. Akkor kideríteném, hogy a srác akarja-e vagy kényszer...
2011. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
88%

Jesszus atya úr isten....

Ez már büncselekmény, valamit tenni kell, ha igaz a történet.

Egy dolgot azért tisztába kell tenni, ha valakivel ilyet tesznek gyermekkorban az egy idő után nem tudja mérlegelni a dolgokat, lehet hogy szereti szopni a fa.zt, de akkor is van egy határ ami a kényszer és a vágy között húzódik.

Én is meleg vagyok, de velem nem történtek ilyen dolgok, hogy kényszerítettek arra hogy valakit szopjak le, csak azért mert meleg vagyok.

Nekem hihetőnek tünik a dolog, sok történetet hallottam én is eddigi életem során, volt amit elhittem volt amit nem, de mikor egyik ismerősömet elvitték a korházba, mert az apja mikor megtudta hogy a fia meleg megerőszakolta hátha elmegy tőle a kedve, annak minden mozzanatáról első kézből tudtam.

Akik meg felajánlkoznak hogy majd engem is leszophat, nem tudom róluk elképzelni azt hogy teljesen heteroszexuálisok.

2011. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
beszélgess el a sráccal
2011. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
nagy az Isten állatkertje! beteg ismerőseid vannak mondhatom... remélhetőleg nem igaz, de nagyon menő srác lehet ha azzal henceg hogy szexuálisan inzultál egy meleget...
2011. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!