Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A 15-16 évesek utálják vagy...

A 15-16 évesek utálják vagy elviselik ha egy lány kirívóan öltözik?

Figyelt kérdés
Pl én szeretek kivágott felsőket venni, magassarkúkban járni, erősebben festeni magam meg csinos felsőkben járni...stb, de azért próbálok úgy öltözni hogy ne legyen túlságosan kirívó, de nálunk az osztályból mindenki szinte sportosan, egyszerűen öltözik. Mármint azért én szeretek ilyen téren adni magamra, csak valahogy egy két éretlen hülye gyerek beszólogat. Mondjuk a lányok normálisak velem, de ott is van ki nem kedvel. Van köze ennek ehez? a viselkedésem inkább visszafogott,de ha beszólnak néha túlreagálom dolgokat.
2011. máj. 10. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát a lányoknál lehet az, hogy irigyek, a fiúk meg ilyen idő korban még gyerekesek. Egyébként meg nekem is az a véleményem, hogy aki nem nő az ne öltözzön nőiesen. Bár a 16 év már lehet valami fordulópont...
2011. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért kell kirívóan öltözködni? Pláne ilyen fiatalon?
2011. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szeretek csinosabban öltözni én azt értem kirívónak. Nekem az egyszerű stílus nm tetszik, de sok mindenkinek jól áll.
2011. máj. 10. 16:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

csinos = stílusos, ízléses, egymáshoz passzoló ruhák, visszafogottabb smink, nőies, elegánsabb megjelenés. Nem 10 centis cipő, mellkirakó kivágás, élénk festés. Amiről te beszélsz az a plázak*rva-effektus, nem a csinosság vagy a nőiesség.

Ha adsz magadra, az pedig azt jelenti, hogy fésülködsz, mosakszol, ápolod magad, és nem azt, hogy libának öltözöl.

Ezt pedig fogalomzavarnak hívják, kislány.

(+ akinek nem jön be a stílusod, lehet hogy nem éretlen hülyegyerek, hanem épphogy azon röhög, hogy te milyen éretlen vagy, hogy kislány létedre felnőttnek akarsz tűnni.)

2011. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

bizony, utolsó jól mondja.

először is tisztázd magadban a fogalmakat, aztán definiáld önmagad.

ha stílusosan, ízlésesen öltözöl, az még nem kirívó. kicsit magasabb sarkú cipő, csinos blúzok, elegáns nadrágok vagy szoknyák. ez még belefér 16 évesen.

de ha kinn van mindened, és úgy nézel ki, mintha az út széléről szalajtottak volna, akkor ne csodálkozz, ha ribancnak néznek...

2011. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Úgy van. Ti csajok mindig jöttök ezzel a szöveggel, hogy ez csak természetes csinosság, csak szépek akartok lenni, mégis akik ezekkel a jelmondatokkal állnak neki felöltözni, azok általában útszéli szajháknak néznek ki. Főleg fiatalon. Tiszta szégyen, hogy ostobák és ezzel akarnak kitűnni.
2011. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindennek megvan a maga helye és ideje. Én is megbotránkoznék, ha betipegnél az ISKOLÁBA magassarkúban, kivágott felsôben, erôsebb sminkkel... ez cseppet sem ízléses. Bulizni akkor hogyan jársz, meztelenül?
2011. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"egy két éretlen hülye gyerek beszólogat. Mondjuk a lányok normálisak velem, de ott is van ki nem kedvel. "


Ezzel minden ember igy van. Ha nem ezert, masert nem birnanak, beszelnenek rolad. Nincs olyan ember, akit mindenki szeret.

2011. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
egyátalán nem vagyok pláza cica. most ha valaki kivágott felsőt vesz azt nem tudom hogy miért kell egy útszélivel összehasonlítani.-.-" nem hordok miniszoknyát meg miniruhát se. max egy 5 cm-es magassarkú+ cicanadrág+ egy csinos hosszított felső+ ékszerek...stb.szerintem ti félreértitek, jó van mikor kivágott felsőt veszek, de nem mindig. meg már azért vannak melleim is, csípőm is, avagy rendelkezek olyan nőies alakkal avagy a többiek kicsit éretlenebbek alkatilag nálam. sőt idősebbnek is néznek.:/ nem dicsekedni akarok. az erősebb festéket meg úgy értem hogy szürke festék.
2011. máj. 10. 20:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Most hiába írod ezeket le attól még ostoba maradsz. Én meg nem szeretem az ostoba csajokat, csakugyan mint a többi férfi. Attól hogy kicsíped magad még lehet megdugnálak, de utána dobnálak is mint egy rongy, mert a hozzádhasonlók csak erre valók. Veletek nem lehet tervezni.Ezt minden férfi tudja.
2011. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!