Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Mit csináljak ilyen helyzetben, kinek van itt igaza? (szöveg Lent)

Figyelt kérdés

Szóval van a sulinkban egy nagyon vagány, 18 éves gyerek, legalábbis csak azt hiszi magáról hogy vagány...és sajnos úgy hozta a sors, hogy együtt, illetve harmadmagunkba járunk vezetési tanfolyamra, egy autóban.

És ugye mivel szűk kocsiról van szó, ezért a cuccainkat behajítjuk hátra a csomagtartóba. Tegnap a vezetésről én korábban elmentem mert volt egy kis dolgom, de a többiek maradtak, így fogtam magam eltűztem, de ugye előtte kipakoltam a csomagtartót a cuccaim miatt, lecsaptam a csomagtartót és kész!

Másnap találkozok ezzel a "vagány" gyerekkel, köszönök neki úgy ahogy illik, erre közli velem, hogy Én kiszakítottam az Ő drága pulóverének az újját több helyen is a csomagtartóval, és hogy úgy készítsem a pénzem hogy én holnap 12.000 Ft-ot kicsengetek neki érte....:O......Azigen mondom, elkezdtem ott mondani neki hogy Én biztos nem csaptam oda neki pulóverét, ki is kértem ezt magamnak stb-stb... majd ott hagytam a francba....

-Mit csináljak ha holnap a pénzt akarja kérni?? Én egyáltalán nem akarok neki fizetni a vacak pulóveréért!:SS

SŐT verekedést sem akarok! :Z


2011. máj. 10. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszeruen ne foglalkozz velem, ne fizesd ki! A gyerek hulye, amiert a "draga" pulcsijat csak ugy siman berakja a csomagtartoba. Nem a te hibad, es ha megis szivat, szolj egy felnottnek, aki tud csinalni valamit ellene.

Ne varja el, hogy valaki csak ugy kifizessen 12000-t.

2011. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondat az jogos!

köszönöm szépen!

2011. máj. 10. 20:42
 3/4 anonim válasza:
Na mi lett? Erre kivancsi vagyok.
2016. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Ez igazából elég régi sztorim volt, és meg is lep hogy még mai napig írnak rá :)

Egyébként én magam sem emkékszem már a sztori végére, de valami olyansmi volt hogy végül nem is hozta szóba:O

2016. márc. 19. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!