Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek abban a helyzetbe...

Mit tennétek abban a helyzetben, ha kapnátok egy olyan ajándékot amibe gravíroztatva van, de a szöveg nem tetszik?

Figyelt kérdés

Egyik rokonomnak(keresztszüleim fiának) szeretnék maradandó ajándékot adni, emlékbe is szánom, ha netán egyszer kikerülnénk egymás látóköréből.... a kiválasztott tárgy nagyon jól néz ki, sokak véleménye szerint illik is az egyéniségéhez. Ám rá szeretném gravíroztatni a nevét, hogy igazán egyedi legyen, és azt hogy tőlem van. Csak nem tudom mit szólna rá. Szerintetek? Mit tegyek? kövessem a tervet?

Esetleg tudja valaki hogy el lehet-e tüntetni a gravírt valahogy, ha nem tetszene neki?


2011. máj. 30. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
szerintem a neve okés,de azt hogy töled van azt ne!dicsekvés is lehet,hogy te vetted neki ezt,meg nem biztos,hogy ö akarná,hogy mindenki tudja,hogy a köri vette.sztem!
2011. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
A neve nem fog tetszeni neki? Hmmm. Érdekes.
2011. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a nevére gondoltam.. :D :D :D az egész szituációra.. :) hogy Te mit tennél ha ilyen ajándékot kapnál
2011. máj. 30. 13:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene. Esetleg a kedvenc együttesem egyik idézetét szívesen látnám rajta.
2011. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató választ harmadik... :) jó ötlet, megfontolom.. :)
2011. máj. 30. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
tetszene csak az ne legyen rajta, hogy kitől ha az nem a szerelmem
2011. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező sztem csak túl sokat parázol rajta.Tetszeni fog neki,és nem akarja majd leszedetni a gravírozást!A neve sztem is elég, de bármit írsz rá, ha szted jó úgy, akkor jó úgy!
2011. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem OK. Én annyit változtatnék, hogy a te nevedet nem írnám ki teljesen csak a monogramot.
2011. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A monogram az elég jó megoldásnak tűnik... :)
2011. máj. 30. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigiekkel ellentétben én meg inkább az ajándékozó nevét látnám rajta szívesen, és nem a sajátomat. Nekem is vannak olyan ajándékaim, amin rajta van, hogy kitől kaptam, és jólesik elővenni, nézegetni. Persze ez azon is múlik, hogy amit adsz neki, az micsoda valójában. Ha dísztárgy, amit csak ő nézeget, akkor nyugodtan gravírozz bele bármit. Ha ékszer, amit mások is látnak rajta, akkor tényleg meggondolandó. Egy kamaszfiút pl. eléggé zavarhat, ha a karkötőjén ott áll, hogy "Jolán nénitől szeretettel".
2011. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!