Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jövőre kollégiumba fogok...

Jövőre kollégiumba fogok menni. Felkellesz vállalnom, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Egy olyan tagozatba jelentkeztem, ami tulajdonképpen "hátrányos helyzetűeknek" lett létrehozva. Engem ugyan felvettek, de nem érzem magam odavalónak (persze volt okom oda jelentkezni, de nem öncélú). Szóval az a helyzet, hogy meleg vagyok, szerintem ez látszik is a viselkedésemben, a szokásaimban, kissé feminim vagyok. Kíváncsi lennék vajon melyik a "jobb" megoldás: elmondani - ha kérdezik -, hogy ez van, ezzel "megmagyarázni" a viselkedésemet, vagy hallgatni és letagadni, hogy ne legyenek velem szemben előítéletek?
2011. máj. 14. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

én a helyedben nem foglalkoznék a témával, szerintem elég elmondani annak akit érint a dolog...érted

és hogy miért viselkedsz így vagy úgy arról nem kell magyarázatot adnod senkinek!

van egy barátom aki ahogy írtad feminin és semmi gond őt így szeretjük és sejtjük h meleg de nem hajlandó válaszolni ezért elfogadtuk igy és szeretjük

2011. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ne kürtöld világgá,mert lehetnek olyanok,akik megértenek,de olyanok is,akik onnantól folyamatosan bántanának.Ha valakivel nagyon közeli kapcsolatba kerülsz,neki elmondhatod,de szerintem nem érdemes mindenkinek.A feminim jellemzőkből még egyébként nem biztos,hogy leszűrnék,hogy meleg vagy,ha nem árulod el.
2011. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát ha középiskolai kollégium akkor jobb hallgatni róla. A 14-15 évesek ezzel jól elpoénkodnának te meg gondolom nem vagy kiváncsi ilyenekre.

Inkább tagadd le az a legegyszerűbb. És ne akkor menj zuhanyozni amikor sokan vannak.


22F

2011. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nyugi, nekem is van egy meleg barátom, 15 éves, és Félixnek hívják. Nagyon jófej, és ő felvállalja. Néha genyóznak vele, de nem foglalkozik a véleményekkel. Ő így érzi jól magát. :) Szerintem ha zavarna a mások véleménye: tagadd le. Ha pedig szarsz a világra: vállald fel! :)
2011. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jajj,egyelek meg. :)) Nekem a legjobb fiú barátom is feminim, bár ő nem meleg. De imádja mindenki, nagyon jól meg lehet vele beszélni mindent. :)) Van olyan ismerősöm, több is, aki meleg,és ezzel szerintem semmi baj. Ha majd megbízol a leendő osztálytársaidban, barátaidban, akkor nyugodtan elmondhatod nekik, ha nem korlátolt idióták, akkor meg fogják érteni, hogy te nem tehetsz erről.:)


Amúgy nem véletlenül AJTP-s osztályba mész?:)


14/L

2011. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:), Igen AJTPS-be~
2011. máj. 15. 21:51
 7/7 anonim válasza:

21:31-es vagyok. :)

megkérdezhetem h hová mész suliba?:) mert én is AJTP-s leszek.. :D

2011. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!