Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg nem lehetek tűzoltó...

Tényleg nem lehetek tűzoltó tetoválással?

Figyelt kérdés

Lehet nem megfelelő témakörben teszem fel a kérdést, elnézést kérek előre is.

Jelentkeztem tűzoltónak, a papírok kitöltése megvolt, háziorvosi engedélyt szereztem, tüdőszűrőn és urológián is voltam már, tehát elindult a procedúra.

A minap hallottam, hogy a tetoválással kapcsolatban erősen intoleránsak a tűzoltóságnál, és hogy nem lehet tűzoltó a tetovált ember.

Én a jobb alkaromon és a bal vállamon viselek egy-egy tetoválást, még régen, meggondolatlanul csináltattam.

Így tényleg nem lehetek tűzoltó? :S Pedig már nagyon beleéltem magam. :(


2011. máj. 17. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alt. nem akadaly, bar az alkaron tenyleg nagyon nem szeretik. Azt nem szeretik, ha kilatszik a felso alol, mert nem professzionalis. Ami a legfontosabb, az a pszichologiai es fizikai teszt eredmenye. Egyebkent a tetkot el lehet tavolittatni. Talan mondanod kellene, hogy erre keszulsz. De vannak tetkos tuzoltok, szoval ez manapsag mar nincs olyan komolyan veve...bar az alkar hatareset foleg igy latatlanban, mivel ki tudja, hogy milyen tetkod van. Tessek leszedetni. Ha jol ertem, ugysem akarod mar. Nehogy mar egy mar nem kivanatos tetko miatt ne legyel az, ami lenni akarsz.
2011. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 mexikói koponya, egy Gibson Les Paul gitár és egy virág van az alkaromon, legszívesebben kijavíttatnám, illetve átvarratnám, mert azért ez egyfajta emlék... egyébként is a leszedetés tudomásom szerint nagyon drága. Nagyon reménykedek, hogy így is állományba helyeznek majd, persze ha megfelelek a felmérésen és teszten.
2011. máj. 17. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
En a helyedben ezt megkerdeznem MOST. Nem szegyen. Meg most, amig nem dontenek...nekem a ferjem katona, az apam tuzolto, szoval ilyen korokben mozgok es sok tetkos katonat/tuzoltot latok. Nem hiszem, hogy ez olyan nagy gond manapsag. Egy ilyen elutasitasos esetrol hallottam, de az extrem volt, mert az arcon volt a tetovalas. Sok mast vesznek figyelembe, foleg a CV-k megirasi modjan szoktak jokat derulni.
2011. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!