Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szülinapi partyra vagyok...

Szülinapi partyra vagyok hivatalos....de sajnos lesz ott egy pár akik közül a nőt nem birom elviselni. Mit kellene tennem egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A barátjával jól el vok őt kedvelem régi ismerősöm.Egy szerűen úgy érzem h lőttek a bulinak ha meglátom azt a nőt.Teljesen más mint én viselkedésileg.

Segítsetek....azt ne írjátok h ne menjek el a buliba ,mert mennem kell a tesom férjéről van szó.

SOS


2009. márc. 13. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
SZerintem azért is érezd jól magad, és tojd le azt a nőt! Nézd levegőnek, ne szólj hozzá. Csak lesz más elfoglaltságod. Nehogy már egy kis nőcske elrontsa a kedved! Hidd el, én már csináltam "hisztit" egy lány miatt gey buliban.
2009. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem i van pár nem kedvelt személyem :)Én sokszor csak nem nézek rá , úgy veszem mint egy fekete foltot óvódás módszer , de legalább beválik vagy pl ,hogy ha sokáig beszélsz egy emberrel vagy többel akkor észre se veszed őt. A titok = ne gondolj rá ! Mekkora lesz a buli ? több helységben zajlik ? Mert ha igen akkor lehet hogy te egy másik terembe / szobába mész mint ő
2009. márc. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Srapnel ***** válasza:
Nem tudom, mi a kérdés. Semmit nem kell tenned. Ill. csak egyet: meg kell tanulni olyan emberekkel is kommunikálni, akikkel nem kedvelsz. Ilyen az élet.
2009. márc. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.....ÚGY TETTEM AHOGY ÍRTÁTOK!!!!

Nem foglalkoztam vele.

Egy helyiségben vtunk....de átnéztemn rajta.

Köszi

2009. márc. 14. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!