Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg köteles vagyok elvisel...

Tényleg köteles vagyok elviselni a szomszédunk két, egész nap ugató kutyáját?

Figyelt kérdés
Állítólag sehova sem lehet fordulni ez ügyben. Nem tudtok mégis valami megoldást? Megőrülünk!!!
2011. nov. 5. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha éjszaka zavar titeket főleg ha állandóan ugat, akkor csendháborításért lehet panaszt tenni, de akkor sem érdemes mert lehet oka van rá a kutyának. Ezt a szomszéddal kéne megbeszélni szépen normálisan. Nálunk is ugyan ez volt, a szomszédom kis vakarcs kutyája akinek idegesítően magas hangja volt éjjel nappal ugatott, még a csukott ablak mellett is hallani lehetett. Többször is szépen nyugodtan el beszélgettem a szomszéddal hogy csináljon valamit vele, aztán azóta éjszakára be engedi a kutyát a lakásba és akkor nyugi van.
2011. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Füldugó.
2011. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Az a helyzet, hogy nekem is van kutyám, egyéves korában került hozzám, neveletlen menhelykutya volt, sokat ugatott. 4-5 héttel később már csak halk "buffogással" jelezte, amit addig ugatással. Meg lehet a kutyáknak tanítani mindent, még azt is, hogy ne zajongjanak, de ezt a gazdájukkal kellene megbeszélned, aki lusta idomítani őket.
2011. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A füldugó azért nem a legjobb ötlet, köszi :)

Több alkalommal szóltunk már a szomszédoknak. És tényleg nem a kutyák ellen vagyunk, de ez már több a soknál! Pici babánk van, de ha nem lenne, se gondolom, hogy normális, hogy egész álló nap a kutyaugatást kell hallgatni. Sajnos, különböző fórumokon olvasom, hogy semmit sem tehet az önkormányzat, mert kutyát, vagy kutyákat tartani nem tilos. Nekünk nem is az állatokkal van bajunk, hanem az állandó lármával.

2011. nov. 5. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett ennek a kutyaügynek a vége? Mert mi is megőrülünk! Én is már augusztus óta fuldugót használok. De ez akárhogy nézem, NEM NORMÁLIS DOLOG!
2012. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett ennek a kutyaügynek a vége? Mert mi is megőrülünk! Én is már augusztus óta fuldugót használok. De ez akárhogy nézem, NEM NORMÁLIS DOLOG! Valószínű hamarosan kinyírom azokat a dögöket!
2012. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!