Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Másnak is ismerős ez az érzés?

Másnak is ismerős ez az érzés?

Figyelt kérdés
Amikor valamilyen népszerű helyre megyek, pl. bemegyek egy gyorsétterembe, kellemetlen érzés fog el, amint meglátom a sok emberi arcot, mert lehet, hogy köztük van valamelyik ismerősöm is, csak nem veszem észre. Valahogy olyan hülye érzésem támad, hogy figyelnek a tömegből, csak én nem látom őket. Nem tudom, miért van ez, elvégre nincs olyan személy az ismeretségi körömben, akitől olyan nagyon viszolyognék vagy hasonló. Mégis, általában ez a furcsa érzés tart vissza attól, hogy emberek által sűrűn látogatott helyre menjek. Elég bosszantó, hogy nehezen tudom leküzdeni ezt a problémát... Csak azért teszem fel ide ezt a kérdést, mert még soha nem hallottam mást ilyesmiről panaszkodni. Ebből kifolyólag pedig azt is szeretném megtudni, hogy mi lehet ennek az oka.
2011. szept. 6. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ezzel. En is szeretek olyan helyre(szeretnék)menni,ahol azt tudnàm, hogy nem ismernek. Viszont pechemre valóban mindig felbukkan valaki.En sem tudom, hogy miért van ez, de talàn mert sokat csalódtam az emberekben. Szeretnék talàn levegõt kapni, csakis ismeretlen embereket làtni stb.
2011. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mertmiertne?? válasza:
21%
Ennek az lehet az oka hogy félsz hogy meglátnak fikázás közbe. Istenem.
2011. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

@ ma 16:52 - Mertmiertne??


Őszintén szólva, nem tudom, hogy ennek a válasznak mi értelme volt. Hibásan beszéled az anyanyelvünket, elsütsz egy primitív poént, és még arra sem méltatsz, hogy válaszolj a kérdésemre. Aztán még te vagy fölháborodva. Hogy miért írnak az ilyenek a "Kultúra és közösség" kategóriájába... na, mindegy. Az elsőnek pedig köszönöm.

2011. szept. 6. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ismerős, ugyanígy vagyok vele mint Te és a másik Válaszadó.

Meg, amikor találkozok valakivel(pl. egy forgalmas téren), egy előre megbeszélt helyen, mindig félek, hogy én megyek oda később és nem látom meg, mert odébb állt, vagy bármi, ezért mindig odamegyek jóval hamarabb. Egy haszna, hogy sohasem kések el sehonnan.(:

2011. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele, nagyon zavaró. :S
2011. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel. Egyetemre nagy városba jártam, szabadon mászkáltam, nem voltak ilyen problémáim, még egyedül buliba is elmentem. Fel sem merült bennem ilyesmi. Hazajöttem nemrég egy kis városba és megvisel, ha el kell indulnom az úton. Nincs kedvem ahhoz, hogy bárki is leszólitson, még ahhoz sem, hogy lássa hol járok. Azt szeretnénk ilyenkor, hogy csak pont annyi információ jusson el az ismerőseinkhez rólunk, amennyit mi óhajtunk. Hasonlóan szeretnénk beállitani az életünkben is az opciókat, akárcsak a közösségi oldalakon a profilunkon az információközlés mennyiségét magunkról. Talán ez egyfajta szükséglet nálunk..esetleg az önbizalomhiány szüli..
2011. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hallottál már róla, hogy mi az a guiotin? Na tedd alá a fejed!
2013. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!