Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Marad MAGYAR ebben az országban?

Marad MAGYAR ebben az országban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 13:55
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:

Most olvastam egy előző kérdést, én is ugyanígy vagyok vele, már félek kimenni az utcára, mert lassan én számítok kisebbségnek.

Egyetemi tanár, informatikus és ügyvéd barátaim, ismerőseim sorra költöznek ki családostól a nyugati országokba, aki már kint van egyik sem akar visszajönni soha.


Én is szívesen mennék, csak sajnos van egy lányunk, így nehezebb és a feleségem sem mert belevágni, pedig itt nincs jövője a MAGYARSÁGNAK én is úgy látom.


Szomorú, hogy az állam mindenféle naplopó népet támogat, s közben azt hajtogatják, szüljenek a nők, mert fogy a MAGYAR.

De hogyan, ha ellehetetlenítik a helyzetük?

Mi is szerettünk volna 2-3 gyereket, de anyagilag csak egyet engedhettünk meg magunknak.

Bezzeg a fekete bőrűek...állítom a sok segéllyel+egyéb támogatással több a bevételük, mint nekem napi 8-9 óra kemény fizikai munkával (tetőépítő vagyok).


Mi lesz így a MAGYAR nemzet sorsa??

Kihalunk és cigányországgá vedlünk át??


Ha a régi nagy MAGYAROK látnának, zokognának bánatunkban, mivé lett ez a valaha csodás és erős nemzet.

2011. máj. 21. 13:56
 2/52 A kérdező kommentje:
2011. máj. 21. 13:57
 3/52 anonim ***** válasza:
88%

Sok igazság van abban, amit írsz, én azonban azt mondanám, még most sincs késő, hogy lépjetek! Ismerek olyanokat, akik pici gyerekkel költöztek külföldre, és sikerrel jártak! Ti is megadhatnátok magatoknak az esélyt! És utána jöhetne az a 2-3. baba, mert már lenne lehetőség vállalni őket..:)

Az említett kérdéshez én is kommenteltem, teljesen egyetértek veled, és remélem, nekem is sikerül elillannom innen..

2011. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
8%

hát ez fakingLOOL.

megkérdezhetem hány éves vagy?

csak mert elég naív és fiatal, ha azt gondolod hogy a kisebbségre megy el az összes zsé.

2011. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Igen, én is tudom, feleségem győzködöm is folyamatosan :))


Most mondjuk konkrétan az érdekel, ha az összes értelmes ember elköltözik, akkor mivé lesz ez az ország??

Mi lesz a jövője? Van-e egyáltalán, vagy eltűnik Magyarország a süllyesztőben?


Sajnálom az idős szüleink, hiszen ők maradnak itt mindenképp.

2011. máj. 21. 14:04
 6/52 anonim ***** válasza:
80%

"Én is szívesen mennék, csak sajnos van egy lányunk, így nehezebb és a feleségem sem mert belevágni, pedig itt nincs jövője a MAGYARSÁGNAK én is úgy látom.


Szomorú, hogy az állam mindenféle naplopó népet támogat, s közben azt hajtogatják, szüljenek a nők, mert fogy a MAGYAR. "


Jól látod tényleg nincs jövője a Magyarságnak. Pedig szép ország lenne De..:S

Igen, és hova szüljenek? Ha még rendesen munka sincsen(vagy nézzük meg a fizetéseket)..Minden mást emelnek, de a fizetést meg vagy csökkentik vagy annyi marad amennyi, minimálbér.

Egy személyes példát mondok el: Egyik ismerősöm 20 helyre adta be az önéletrajzát egyik helyről sem hívták vissza.

2011. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanez van minden orszagban. Ugyanigy ereznek azok orszag torzsgyokeres lakoi. Mint Nostradamus is megirta, 2000 utan a nagy embervandorlas hozza meg a bajokat.
2011. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Már régebben kaptam egy közösségi oldalon ezt a körlevelet, elgondolkodtató


Ezért dolgozik a magyar!


Ezért dolgozik Magyarország munkaképes lakossága... (Éljen az Orbán - Gyurcsány csomag) 2011. napjaink… (…present day) A roma családnak van 6 gyereke. Beadták intézetbe őket. Majd jelentkezett a család rokonsága és egy pár nap múlva kihozták őket, mint nevelőszülők.(!!!!) Az állam megszabadul a gyerekektől és fizet. Nem is keveset. Gyerekenként 80.000 (!!!), azaz összesen 480.000 forintot havonta. Az apa és az anya nem válnak el, (hisz meg sincsenek esküdve) de külön lakcímre jelentkeznek be, így mindkettőjük megkapja a szociális segélyt az önkormányzattól, 39.100 forintot fejenként. Így további 78.200 forinthoz jutnak. Lakásfenntartási támogatásként további 9.800 forintot kap a család. Erre jön még a családi pótlék, 12.600 gyerekenként, további 75.600 forint. Természetesen ingyen tankönyvek és ingyenes iskolai étkeztetés is jár……. Ezen kívül minden hónapban átmeneti segélyért is sorban állnak, ami havi 30.000 Forint az önkormányzattól. (Ha nem kapnak, akkor „..itt hagyjuk a gyerekeket (a jegyzőnél),etesse maga!” ezzel zsarolva a hatóságot.) Így a család havonta cirka 673.600 Forint bevételhez jut!!! Munka nélkül, legálisan, államilag támogatva, és ADÓMENTESEN! Telik máris plazma TV-re, meg lízinges 5-ös BMW -re is a papának. Ha dolgozni menne és keresne 100.000 Forintot havonta, akkor a bevétel lecsökkenne 175.600 Forintra. És ők beszélnek arról, hogy "elnyomják" őket a büdös rasszista magyarok... és még tüntetni is volt pofájuk (2009. szept.20-án). "Ne bántsd a magyart, hisz az adójából élsz..." - azt hiszem ez most nagyon aktuális. Tessenek mondani: Van még egy ilyen marha ország, mint mi? Kizárt! Küld tovább mert ezt minden magyarnak tudnia kell hová is tűnik a leadózott forintja!!!

2011. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hozzátennék a második válaszoló szövegéhez, hogy engem is kiakaszt, hogy nem élünk túl jó körülmények között, diákhitelből tanulok, amit majd egyszer vissza kell fizetnem, pedig az én magasabb(?) keresetemből fogják majd levonni a szégyentelenül nagy összegeket, hogy segélyként elajándékozgassák a nem dolgozóknak.. Ez azért szerintem elég gáz, ha jobban belegondol az ember. Vagy csak a gazdagok kiváltsága lenne a tanulás?
2011. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Remélem, hogy azért marad itt is valaki. Nem csoda, hogy mindenki elmegy, itt csak éhen halni lehet, hála a kedves politikusainknak, akik szétlopták az országot.
2011. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!