Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért kell belekötni mindenkibe...

Mért kell belekötni mindenkibe ezen az oldalon? Mért jó az ha leszóltok másokat? Ez nektek örömöt okoz? Mért kell egyből ítélkezni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért tisztelet a kivételnek... :D

De amúgy biztos unatkoznak azért...

2011. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha most azt mondom, hogy ez nem igaz és nem szabad egyének alapján általánosítani, akkor megcáfolom a válaszom mondanivalóját és máris kötekedtem és ítélkeztem...


Az anonimitásnak ez az egyik hátulütője... (sajnos).


Úgyhogy inkább csak annyit mondok, hogy azért vannak itt is normális kérdések, kérdezők és hozzá normális, segíteni akaró válszolók.

2011. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is ,tegyél fel normális kérdést,és normális válaszok fognak rá jönni. Nyugodtan kipróbálhatod,ez így működik.
2011. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Én szoktam így is, meg úgy is írni.

Hangulatfüggő.. XD amikor hüle vagyok és nem bírok magammal, itt mindig lehet találni valakit, akit "ostobábbnak" láthatok magamnál, és akkor "megmondom a frankót". Tudod a kisördög.

Valahogy így működik. Az egóból fakad. Majd ha sikerül túllépni rajta, megírom hogy kell csinálni.

:)

Néha igyexem hasznosat is válaszolni. Mint most. :)

2011. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
74%
nekem pl ilyen a természetem... élőben is sokszor belekötök olyan dolgokba,ami értelmetlen/felesleges,hangulatomtól függ. de normális kérdésekre mindig normálisan válaszolok.
2011. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki itt felteszi a kérdését, akkor az vállalja már, hogy kap néhány kíméletlen választ is! Ha pedig érzékeny, ne kérdezzen, vagy ne adjon válaszokat.
2011. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert mivel kérdez, így érzem h nem tud vmit..és ki kll oktatnom :D

Vagy , mert a kérdezők nagy része tényleg hülyeséget kérdez....most itt ez a jóslattól teherbeesős csaj..és suztem néha kiakad a biztosíték...meg épp vmi feszült, türelmetlen pillanatban ír a válaszoló is.

2011. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Több mint 300 kérdést tettem már fel az oldalon, javarészt anonim véleménygyűjtés miatt, ezek közül kb 12-15 kérdésemnél kötöttek belém, ahol a nagy részénél később rájöttem, hogy alapból provokálóan fogalmaztam. Tehát az sem mindegy hogyan fogalmazol, vagy hogyan reagálsz a válaszokra.
2011. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon mulik azon, hogy a kerdezo hogy viszonyul a valaszolokhoz es miket ir es milyen stilusban. Vannak olyan kerdesek, amelyekre nem is lehet normalis stilusban valaszolni, mert a kerdezo egyszeruen bunko, egoista, csak azert teszi fel a kerdest, hogy onigazolast kapjon es a vele ellentetes oldalon erveloket csak azert osztja, mert nem ertenek vele egyet. Tehat ha azt erzem, hogy ilyen mentalitasu a kerdezo, mit lehetne irni? Hazudjunk, hogy "egyet ertek", "jo az ugy"? Ez az itelkezes dolog meg olyan, hogy minden emberben benne van es egy bizonyos fokig muszaj itelkezni, mert enelkul nem tudsz valaszolni. A velemeny egy ertekitelet, benne van, ahogy gondolkodsz. Ettol egy ember sem tud teljesen elvonatkoztatni. Arrol nem beszelve, hogy sokszor a kerdezo elhint egy felinformaciot, ami felreertheto es utana meglepodik, hogy negativan ertekelik. Mi honnan tudjuk, hogy milyen ember, ha csak azt latjuk, amit leir? Es ha az irasa tele van suletlensegekkel, nem lehet nem itelkezni.
2011. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!